Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliban jobb a japán...

Melyik suliban jobb a japán tagozat?

Figyelt kérdés

Na,több kérdésem is lenne :)

Két helyről hallottam/olvastam leginkább,a Babits Mihályról,és a Hunfalvy-ról,ahol lehet japánt tanulni,és láttam többen is kérdezték,de egyszer azt mondták,hogy a Hunfaly a jobb,másszor meg a Babits.Most akkor melyik??


És hányas átlaggal vesznek fel?(főleg a Hunfalvy-ba?)


Angoltudás kell a szóbelihez??(Német tagozatos suliba járok,de angol szakkörre 4. óta,most vagyok 7.-es,mondjuk az lószart se ér :/)Mert nem akarom második nyelvnek a németet,főleg ha jövőre sikerül lerakni a középfokút....



2014. febr. 23. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Babits sokkal szimpatikusabb. A Hunfalvy-ról nem sok jót hallottam (Mármint a közösségről. Pontosan már nem tudom mit, de nálunk nem szeretik.) Komolyabban is utána néztem régebben, mert érdekel az iskola továbbtanulás szempontjából, és ha a nyelvre akarsz rágyúrni, nagyon szép idegen nyelvi érettségi átlaga van. Viszont ott angol-japán tagozat van, úgyhogy igen, kell az angol.
2014. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó tanuló vagy?
2014. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) hát...igazából jó tanuló lennék,ha nem este 7-kor érnék minden nap haza különóráról - képzőművészeti,citera,szolfézs,angol,nyelvvizsga előkészítő,énekkar,blablabla - ,és nem rángatnának el fellépésekre hétvégén(szombaton 10-től este 8-ig otthon se voltam,vasárnap meg 2-fél 5-ig :/)Most félévi átlagom 4,2 tavaly év végi 4,3 5. év végi 4,9. És akkor úgy milyen szinten kellene az angol,mert az úgy 2. nyelv,nem?
2014. febr. 24. 05:01
 4/5 anonim válasza:
ha a Hunfalvyba jössz találkozhatunk :D (én is oda szeretnék menni ^^) és sztem téged ilyen átlaggal fel is fognak venni :) bár próbáld megugrani a 4,5öt azt hiszem annyi de nem biztos!! sok sikert a felvételihez :) ha engem is felvesznek és te is japán-angolra jössz még egy osztályban is leszünk :D a honlapon leírják, hogy idegen nyelv kell, azt nem írják mi, de azt nézni fogják és a pontok úgy vannak, h 7. év végi magyar, matek, töri, föci, idegen nyelv (asszem ennyi...) az 25pont a 8. félévi az szintén ezek és szintén 25pont az írásbeli matek 50p az írásbeli magyar is 50p és a szóbeli is 50p ez összesen 200pont :) sok sikert a felvételihez (és remélem nem írtam túl későn :D)
2014. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) alternatív megoldásként maradt még a Hunfalvy, bár most már megállapodtam a művészeti sulik terén, nagyba készül a portfólióm is, de még meglátom :)
2014. szept. 13. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!