Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolák? Melyik a jobb?

Milyen iskolák? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A Karinthy Frigyes Gimnázium vagy a Veres Pálné Gimnázium...?

Mind a kettő nagyon tetszik...! Szóbelin is nagyon tetszettek...:)Gondba estem, melyiket is válasszam

Milyen hagyományok, programok, szakkörök vannak a suliban? A hangulat, a tanárok, az osztályok milyenek?

Humán beállítottságú gyerek vagyok, írás olvasás, nyelvek...ez érdekel főként. Fontos számomra a jó közösség, a jó tanári kar:) Melyik lenne a jobb nekem?

Oda járó diákok!? Mik a vélemények?



2014. febr. 24. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Voltál már valamelyikben szóbelin?

Vagy most mész?

2014. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

#1, azt írta, a szóbelin is nagyon tetszettek neki a sulik. Itt a válasz a kérdésedre.

Kérdező, ha csak szimpátiára kéne választani, akkor nekem a Veres Pálné jobban tetszik, én a Karinthytól elhidegültem az előkészítőn. De ha neked tetszik, ez ne befolyásoljon, hogy nekem nem szimpatikus. :) Ha igazán a humán érdekel, szerintem a Veres Pálné lenne a nyerő, mert neki van kifejezetten humán tagozata. A Karinthyban a nyelvek erősek, de úgy tudom, a többi tantárgy átlag gimnáziumi szinten megy, nem olyan kiemelkedő. Plusz szerintem hangulatilag is jobbakat hallani a VPG-ről. :) De nézelődj körbe itt a két gimiről, nagyon sok kérdés van róluk, hátha jobban informálódsz! :)

2014. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A VPG-ben milyen a nyelvoktatás színvonala?
2014. febr. 24. 17:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy erős, de persze nem két tannyelvűhöz hasonlítható. :) Viszont ha van önszorgalmad, el lehet sajátítani ugyanazt a szintet, csak nem olyan rohamtempóban. Szerintem a Veres Pálnéban ehhez kapnál elég segítséget. :)
2014. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az angol tagozatra mennél a Karinthyban?

Mert az állítólag nagyon jó-

2014. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, a kéttan angolra...

A VPG-ben milyen szokások, hagyományok, kirándulások vannak?

És a KFG-ben?

:)

Elég fontos lenne...

Milyen a VPG-s igazgató?

Milyenek a tanárok?

2014. febr. 25. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is nemrég voltam szóbelin a VPG-ben és pont az igazgató vizsgáztatott és nagyon jófej volt és barátságos! El is felejtetted hogy éppen szóbelizel :)
2014. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én csütörtökön megyek a vpg-be szóbelizni, nem tudtok addig mesélni milyen volt? miket kérdeztek, volt angolból?
2014. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Magyaron csak beszélgetés van.:) Meg egy szöveget kell felolvasni, pár kérdést tesznek fel azzal kapcsolatban.
2014. febr. 25. 22:00
 10/18 anonim ***** válasza:
na az szuper oda is jelentkeztem, meg a 92-es kódú tagozatra is. angolból van vagy ott sincs?
2014. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!