Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balassagyarmat, Balassi...

Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium. Vélemények? Milyen az iskola?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 17:31
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nem viccelek, nem volt vicces a tanárnő akkor sem!

Szerencsére, az "én időmben" még nagyon sok jó tanár is volt ott...

Jelenleg?

A gimnáziumnak még normális honlapja sincs.

2010. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor most az egészséges gyereke is az unokatestvérétől van? :O
2010. márc. 24. 18:02
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Előbb törne el a kezem mint a Balassi
2010. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsót csak nem egy szentgyörgyis írta?:P

Sajnos igaz,tényleg minden szó,egy sznob,színvonaltalan,álelit gimnázium.Százéves híréből él,szint meg semmi.Kamunyelvvizsga papírokat állítgatnak ki,megcsinálják az érettségit nekik,álszent,szemellenzős,korlátolt,gyöpös a tanárok többsége.Minél többet fizet apu a gimi alapítványának számlájára,annál jobb az átlagod.

Amit az igazgatóról írtak,az is igaz,ha jól tudom,két gyermekük meghalt,egy fiuk van csak.De ezt már nem itt kéne megvitatni,nem tartozik ránk.

Sajnos ez a valóság.Nem ajánlom.

2011. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Én sem javasolnám a Balassit, mert valóban csak azok érvényesülhetnek, akik anyagilag támogatják az intézményt, és ezzel az igazgatónőt, aki még mindig az említett B.né Éva. Igaz minden magánéleti állítás róla (sajnos ilyen emberekből is van bőven...), a rendszerváltás előtt a legnagyobb kommunista volt, napjainkban buzgó katolikus...Akaratát mindenképp rákényszeríti alkalmazottaira és ezáltal a diákokra is. A hajdani hírnév valóban csak nevében áll fenn. Inkább javasolnám a Szent Györgyit, vagy a Szent Imrét (én oda jártam, őszintén megvallva tökéletesen megállom a helyem a mindennapokban, az érettségi utáni felvételi arányunk 90% fölötti volt... Hibák mindenhol vannak, aki erre utazik, ne is keresgéljen .
2012. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
55%
Én meg csak azt kérdezném.. hogy névvel vállalnátok-e ezt a levelezést?!
2012. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vállalnám.
2020. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!