Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnam befejezni az...

Hogyan tudnam befejezni az altalanost?

Figyelt kérdés

16 leszek ugye 16 eves koromig vagyok tankoteles! Eldontottem mar,hogy befejezem semmi ertelmet nem latom,hogy folytassam! Szulo tuti nem egyezik bele van beleszolasi joga?


Elore is koszonom a valaszokat! Nem kell farasztani olyannal,hogy ne meg,hogy hulye vagy csak a kerdesre kerek valasz!


2014. febr. 26. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg,de hiperpigmentált vagy? .:D
2014. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem! Csak egy elkeseredett magyar!


Kerlek valaszoljatok!

2014. febr. 26. 16:24
 3/22 anonim ***** válasza:

Az igen xDD 16 évesen még általános? Én 17 vagyok nem sok kell, hogy a gimnáziumot befejezzem.

Amúgy hidd el, rossz lesz ha nem tanulsz. Kivéve ha gazdag családból vagy , vagy lopsz, csalsz. Bár az utóbbival igencsak megütheted a bokádat.

2014. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 MrPifta ***** válasza:
100%
még mindig úgy érzem, hogy megérte az egyetem is
2014. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés
2014. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mit nem fejezel be meg minek nincs értelme

Abbahagyni akarod vagy mi

De minek, ha meg utána megint el akarod kezdeni vagy micsoda/ Nincs értelme annak, amit írsz

2014. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Látom olvasás és értelmezés nálatok öhm


Értelmes használható válaszokat kértem ! nem kamu kérdés haver oké ?


Kérnék értelmes használható válaszokat,hogy kinél kell majd kijelentkeznem és hogyan csináljam meg,hogy születés napom után ne keljen iskolába mennem !

2014. febr. 26. 18:39
 8/22 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnád befejezni az általánost? Roppant egyszerűen, mint minden más ember: tanulsz év közben, minden tantárgyból legalább kettes év végi jegyet szerzel, egészen addig, míg be nem fejezed az általánost.


Azt a részt meg nem értem, hogy a szülő elleni. Mit? Hogy befejezd a 8 általánost? Ilyen ember nincs.

2014. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Következő hónap elején már be szeretném fejezni a tanulmányaimat nem kijárni befejezni !


A szüleim nem fognak bele egyezni mert szerintük tanuljak én nem tudok nincs hozzá olyan agyam !

2014. febr. 26. 21:15
 10/22 anonim ***** válasza:

De be kell fejezned, ha elkezdted.

Mármint a tanévet, amit elkezdtél, azt be kell fejezned, különben nem kapsz bizonyítványt erre az évre.

Még az is jobb, ha megbuksz, mert úgy úgyis évet kell ismételned

2014. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!