Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnam befejezni az...

Hogyan tudnam befejezni az altalanost?

Figyelt kérdés

16 leszek ugye 16 eves koromig vagyok tankoteles! Eldontottem mar,hogy befejezem semmi ertelmet nem latom,hogy folytassam! Szulo tuti nem egyezik bele van beleszolasi joga?


Elore is koszonom a valaszokat! Nem kell farasztani olyannal,hogy ne meg,hogy hulye vagy csak a kerdesre kerek valasz!


2014. febr. 26. 16:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De áruld már el nekem, hogy mi a rákot akarsz magaddal kezdeni, ha még az általánost sem vagy képes elvégezni? Mégy drogdílernek, maffiózónak vagy prostinak? Komolyan mondom, elmeroggyant vagy.
2014. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Elmerogyant vagyok igaz nem vagyok maffiózó alkat sőt igen nyugodt prosti nem lennék fiú vagyok! Nem érdekel mi lesz velem szerintem titeket sem érdekel !


Nos hogyan hadjam abba a sulit?

2014. febr. 26. 22:05
 13/22 anonim ***** válasza:

Ezt a tanévet még szépen befejezed aztán mész szakmára

Muszáj a nyolc általánost megcsinálnod, külöben még utcaseprőnek sem vesznek föl

2014. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem fogok dolgozni nem kell szakma nekem piszkos a munka !


Hogyan fejezzem be 10 nap múlva a sulit?

2014. febr. 26. 22:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Jézuskám, te biztos kamu vagy.
2014. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamuznék akkor nem lennék ilyen elkeseredett mint most !
2014. febr. 27. 16:15
 17/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok elkeseredett, hogy az ilyen embereknek joga van az élethez, és később majd az én adómon terveznek élősködni, mert nekik "piszkos a munka"... Szégyelld inkább el magad, meg ásd is el, ha már benne vagy.
2014. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nyugi! Eloszor is nem kamu kerdes masodszor en is kemenyen adozni fogok mert iskola helyett valalkozo lennek!


Tehat 11 napom van eldonteni,hogy befejezem e a sulit vagy nem en inkabb a befejezem a sulit valasztom nem szeretnek tovobb idegeskedni nyuktatokat altatokat enni 16 evesen ezert fejeznem be asulit. Szoval kivel kell ezt megbeszelni?

2014. márc. 3. 14:25
 19/22 anonim ***** válasza:
Figyelj,a helyesírásod alapján,erősen javallott,hogy befejezd az általános iskolát.Hogy te is megértsd:Pofa be,és visszamész tanulni 3 hónapra.
2014. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Ezzel kisegitettel!



Kernek normalis valaszt kerlek titeket,hogy normalis valaszokat irjatok kerlek!



Bocsassatok meg a helyesirasi hibakert!

2014. márc. 3. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!