Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2013-as kompetenciamérés...

A 2013-as kompetenciamérés eredményeit hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
kaptunk egy lapot(még 2013-ban amikor írtuk), amin van egy mérési azonosító, a nevem, illetve a születési dátumom. Azt írják hogy 2014 Február végén tudjuk megnézni az eredményeket az oktatas.hu oldalon. Én nem találtam ott semmi ilyenre utaló menüt! Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem ami itt van, (mind politikailag, mind gazdaságilag,mind etnikailag, mind közoktatásilag) kataszrofális.
2014. febr. 27. 08:52
 1/1 anonim válasza:
A 2013-as eredmények még nincsenek fent. Egyébként a kir.hu oldalon (is) megtalálható, az "országos kompetenciamérés" menü alatt (lefelé görgetve az oldalon), itt kell kiválasztani az "eredmények 2008-tól" fület, abban lesz jobb oldalt a Tanulói jelentés. Itt tudod megnézni.
2014. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!