Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor ha sehova...

Mi történik akkor ha sehova sem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Eléggé erős sulikat jelöltem meg, és csak a Berzsenyibe hívtak be szóbelizni. Ma voltam és, hááát nem sikerült valami jól. Igazából bizonyos részét nem is ismertem (a suliban nem tanultuk) és emiatt elég nehéz volt. Amit tudtam azt jól oldottam meg, bár nyögvenyelősen beszéltem. Tehát ha ide sem vesznek fel akkor mehetek kisegítősuliba? (amúgy eddig 115 pontom van és fizika szak)

2014. febr. 27. 18:02
1 2
 1/13 reptoid ***** válasza:
17%
Hát kb. ja, mivel tanköteles vagy, egy kullogóba majd besóznak. De azért reméljük, hogy nem :D
2014. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,ilyenkor a város/kerület gyűjtősulijainak egyikébe kerülsz,ami ugye szakmunkásképző/szakközépiskola.Be kellett volna jelöljél egy "vész" gimit is.:) Egyébként miket jelöltél be,hány hozott pontod van,központid? :D
2014. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem valmi fényes jövőkép. Sajnos hülye voltam és nem jelöltem gyengébb sulit is ahova szívesen mennék.
2014. febr. 27. 18:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek van esêlyem bejutni? Még az Apáczait és a Fazekast jelöltem meg. Az Apáczainál pár ponton múlott a behívás (mert matekszakot jelöltem meg, de matekból nem sikerült a központi az izgulás miatt, amúgy meg most készülök a Varga Tamás döntőre max ponttal, tehát megy a mazek) a Fazekast meg csak azért írtam be (utolsó helyen) hogy ha elég lenne a pontom akkor henceghessek az ismerőseimnek. :D sokkal többet nem is néztem meg, azt hittem az Apáczai-Berzsenyi páros valamelyikébe tutiira felvesznek.
2014. febr. 27. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Az Istvánba nem jelentkeztél?
2014. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem. Igazából nem hallotzam róla szinte semmit, amit meg hallottam az alapján nem volt szimpatikus. Bár nézem a ponthatárokat ide legalább biztosan bekerülnék.
2014. febr. 27. 19:10
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Madachot is jelolhetted volna, az annyira nem eros
2014. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja.Vagy Leöveyt.Ez szívás,már bocs.Meg ilyennel hencegni...
2014. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Meg jelentkezhettél volna még talán az Eötvösbe,

Szent Lászlóba

2014. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell elkenődnöd... Mindig van kiút, így most is lesz. Ha tényleg valamilyen "kullogóba" vesznek fel, akkor majd mindent bele, legyél kitűnő, és kérvényezd az átvételedet más suliba.
2014. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!