Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-cigi kérdés (Többi lent)?

E-cigi kérdés (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Hello.Lenne egy kérdésem.Van egy e-cigim.Anuykám nem tud róla, és elvette a tanár..Az a lényeg, hogy elolvastam a házi rendet és lenne egy kérdésem...it egy hosszabb idézet belőle(remélem nem baj)


"XVII. Az iskolai tanuláshoz nem szükséges dolgok behozatala az iskolába

1. A tanulók az iskolába a tanuláshoz szükséges eszközökön, felszerelésen túl más dolgokat csak

akkor hozhatnak magukkal, ha azt előre valamelyik nevelővel megbeszélik, vagy a tanítás

kezdetén az órát tartó nevelőnek bejelentik.

2. Nagyobb értékű tárgyat (ékszert, mobiltelefont, értékes órát, hangszert, stb.) valamint nagyobb

összegű pénzt a tanulók az iskolába csak a szülő engedélyével – rendkívül szükséges esetben –

hozhatnak. Ilyen esetben az iskolába érkezéskor a nagyobb értékű tárgyat a tanulók kötelesek

leadni megőrzésre az osztályfőnöknek vagy az iskolatitkárnak. Az iskola ezen tárgyakért csak

ebben az esetben vállal felelősséget.

3. Amennyiben a tanuló előzetes engedély vagy bejelentés nélkül hoz az iskolába a tanuláshoz

nem szükséges dolgot, és ez a tanítási idő alatt kiderül, a tanuló köteles az engedély vagy

bejelentés nélküli dolgot leadni a nevelőnek megőrzésre a tanítás végéig. Első alkalommal az

engedély vagy bejelentés nélkül az iskolába hozott dolgot a tanuló a tanítási nap végén

visszakapja, a további esetekben azonban ezeket a dolgokat az iskola csak a szülőnek adja át."


Szóval, ugye azt írja hogy csak azt lehet bevinni ami a tanuláshoz kell.Akkor ezzel egyből kizárja az e-cigi-t is? Vagy nincs rajta valami kiskapu?Elsőre találtak volna nálam ilyet, szóval elvileg vissza kellett volna adni tanítás végén...Vagy rosszul értelmezem?



2014. márc. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen, téges súlyos jogsérelem ért. Szerintem kezdeményezed kellene a tanár helyszíni felkoncolását, és köteles legyen az iskola egy emléktáblát is elhelyezni az iskola falán. Az igazgató térden állva kérjen bocsánatot, s énekelje egy kedvenc slágered.

Kötelességeiddel hogyan állsz? Kitűnő tanuló vagy, szívesen segítesz a gyengébb képességű osztálytrásaidnak, otthon kérés nélkül leviszed a szemetet...

2014. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát ezt megszívtad. Nem kellet volna erősködni vele a haveroknak :D Teljesen jogosan vették el. És kérlek ne a jogaiddal gyere, vannak kötelezettségek is.


Amúgy egy tipp. Oda kell menni a tanárhoz és megbeszélni vele. De kajk őszintét mint egy haverral. Kérni bocsánatot, és nem visszabeszélni , tisztelet stb. Vissza fogod kapni :)

2014. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A korábbiakkal egyetértek, el kellene gondolkodnod, hogy mégis ki a hibás és miben. Ha van egy kis eszed (mondjuk ha lenne, nem lenne iskolás korodban dugi e-cigid...), akkor rájössz, hogy nem a tanár az.
2014. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne ha nem tennétek rá még egy lapáttal?? Ti nem voltatok gyerekek? A mai világban ez már nem is szokatlan!! Hát figyelj ide kiscsillag, szerintem mindenképpen próbálj meg a tanárral beszélni, "ígérd, hogy többé ilyet nem lát nálad".

Egy bocsánatkérés a végére, és ne visszakérd, hanem kérd meg, hogy dobja ki, mert neked már nincs szükséged rá!

2014. márc. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából az elsőn jót nevettem :Ddd

És valamilyen szinten a többieknek is köszönöm.Igen tudom hogy szar döntés, de ki nem hoz rossz döntéseket őszintén? :D

Jó mindegy, ebből is csak tanulok....és szerintetek ha azt mondom, hogy dobja ki nekem már úgysem kell, akkor kifogja dobni vagy vissza adja?

2014. márc. 4. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Menny be teljesen meztelenül az igazgatóiba a cigidért, ha kérdezik miért nincs rajtad ruha mondd az sem szükséges a tanuláshoz
2014. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!