Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaváltás? Lányom idén...

Iskolaváltás? Lányom idén kezdte a középiskolát, közös döntésre váltás mellett döntöttünk, az ok cigi, füves cigi volt. Az új iskola sem jobb itt az órán zenét hallgatnak, telefonálnak. Mit lehet ilyenkor még tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden iskolában megtalálható a drog és a zenehallgatás stb. Ha a lányod nem akar belemenni, nem is fog. Hülyeség volt iskolát váltani.
2011. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a középiskola ilyen. én is elég sok zöldet szívtam tizenévesen, most mégis harmadéves matekszakos vagyok.
2011. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én egy úgynevezett "elit" gimnáziumba jártam, nálunk ilyenek nem voltak...

de azt tudom, hogy szakközepekben és szakmunkásokban mindenhol ez van...

ha van olyan jó tanuló, akkor egy jó gimibe. Amúgy a lányodon múlik leginkább, nekem hiába szólt volna a zene, meg az orrom alá nyomhatták volna a füvet, le se sz@rtam volna....

2011. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
,,elit,, gimnázium persze..... Valószínű, hogy csak nem tudtál róla. Meg miért kell leszólni azt, aki nem gimibe járt? én szakközépbe jártam és most mégis egyetemen vegyésznek tanulok. Nem úgy mint aki gimit végzett és büfészakra jár. Tisztelet a kivételnek....
2011. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is elsősorban a gyereken múlik. Engem is nem egyszer kínáltak meg füves cigivel, amit a wc-ben szívtak szünetekben, és egyszer sem fogadtam el. Órán szinte mindenhol megy a telefon és zenehallgatás, de ha a lányod nem csinálja, akkor kit érdekel, hogy a többiek mit csinálnak órán? Csak saját magukon múlik, hogy figyelnek-e vagy mással foglalkoznak. Persze a tanárok dolga, hogy megbüntesse valahogy őket, ha nem azt csinálják amit kellene, de úgy lehetetlen órát tartani, hogy minden másodpercben arra figyeljen, hogy ki mit csinál.
2011. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

egy árva szóval sem szóltam le a nem-gimiseket, ezt nem tudom, miért vetted magadra...

a kérdező megoldásokat kért, én ezt tudtam mondani...te meg mondj mást...

2011. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ausonia ***** válasza:
93%

nem csak a gyereken múlik...én tanár vagyok, elég nehezen tudom elképzelni, hogy rendesen le tudnám adni az anyagot egy olyan teremben, ahol zene szól és x gyerek be van szívva.de még ha rendesen fel tudnám használni az idő egy részét se hiszem, hogy lehet figyelni akkora zajban,amit ez okoz. (bár bennem felmerül a kérdés, hogy milyen tanár az,aki ezt hagyja.az én órámon nem csinálná ezt a gyerek,az tuti.)

te jó ég, de örülök, hogy nem ilyen iskolával vert meg az ég...nem csodálom, hogy akár szülőként is menekülni akar onnan

de amúgy meg, lehet el kéne beszélgetni az oktatókkal, hogy kívánnak-e valamit tenni az ellen, hgy ez folytatódjon, vagy hogy egyáltalán képesek-e tanítani így.

2011. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!