Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolát (iskolákat)...

Milyen iskolát (iskolákat) kell elvégeznem hogy készenléti rendőr legyek vagy kommandós?

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok és most vagyok 7-es és hogy most hetedikbe meg 8-ba 3.7-3.9 lesz az átlagom akkor felvennének készenléti rendőrnek vagy kommandósnak??

2014. márc. 5. 19:14
 1/4 anonim válasza:
100%
az átlagodra magasról tesznek, nem az számít legfőképpen egy ilyen helyen... persze nem lehetsz ősbunkó paraszt, de nem észre mérik ezeket hanem inkább méretre... ha nem sportolsz semmit, sürgősen kezdj el.. ajánlatos valami küzdősport, hogy ne kis analfabétaként kezdj, és középsulit is úgy válassz, hogy valami rendészetis legyen.. utána pedig menj el rendőrképzésre, szépen közrendőr leszel minimum 2 évig ott ahová helyeznek, és utána kezdhetsz nézelődni, hogy hogyan-merre lehet tovább menni.
2014. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Szia jelentkezz majd a Dunaferr Szakközépiskolába, Than Károlyba, Kós Károly Szakközépiskolába, mert ott van rendészeti szak. Én a dunaferrbe megyek. Utána mész tisztképzőbe, utána egyetem. :)
2014. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyetem muszály??
2014. ápr. 2. 19:53
 4/4 anonim válasza:
100%
Muszáj*, és nem, nem kell hozzá egyetem. Ehhez 3 évnyi utcai rendőri szolgálat kell (persze utána a fizikai és pszichikai vizsgák). Ha egyetemet végzel, nem tesznek ki utcára. Csak ha elvégzed az érettségi utáni rendészeti szakközepek valamelyikét (2 éves képzés), utána kihelyeznek alapból 2 évre az utcára járőrnek. Én most a kommandósokról beszélek, a készenlétiseknek nem tudom a feltételeiket.
2014. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!