Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ceglédi Kossuth Gimnázium...

Ceglédi Kossuth Gimnázium nyelvi előkészítő osztályába járók, ha most kéne felvételizni, újra odamennétek, vagy inkább a négy osztályosba?

Figyelt kérdés
Megérte a nyelvi előkészítőn a plusz 1 év, mennyivel lett több a nyelvtudásotok? Milyen ott a nyelvoktatás színvonala?
2014. márc. 8. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem ide járok,de megbántam a nyeket..
2014. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisgimis vagyok itt, de annyira nem színvonalas itt a nyelvoktatás. Nem éri meg ny-be menni, inkább legyél a-s vagy b-s, de egy szakközép jobb.
2014. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én arra jártam és nekem megérte. Szinte nulla nyelvtudással jöttem ide, szóval nekem sokat segített, hogy nem volt sok plusz tantárgyam a felzárkózásban. Már megvan az első nyelvből a nyelvvizsgám, most csinálom a másodikból és megvan az első nyelv érettségim is, nálunk többen 90% felett írtak érettségit németből(első nyelvem), szóval sztem megéri. Bár a következő év a többi tantárgyból nehéz lesz.
2014. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az egy szakközép jobb meg, inkább nézz utána mielőtt hülyeséget zagyválsz itt össze, csak ennyit erről, a Közgáz is jóval mögöttünk kullog pl. nyelvvizsgák terén, pedig ott is van nyelvi előkészítő.

Előző voltam.

2014. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit, ha németes vagy és az angol lesz a 2. nyelved egyszerű lesz, ha angolos és németet veszel fel mellé nagyon nehéz lesz, de ez nem a tanárok hibája, valamiért ezt lehet megfigyelni.
2014. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy érettségivel mégse tudsz semmit sem kezdeni. Viszont az érettségi + szakma már jobb, mint egy szimpla érettségi. Van itt a gimiben végzett főiskolás haverom, ő már nagyon bánja, hogy nem a közgázba ment, szerinte most jobban tudna teljesítenina fősulin.
2014. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gimnázium azért van, hogy tovább menj egyetemre, főiskolára, ezzel tisztában kell lenni, amikor idejelentkezel, ha nem tudta, hát sajnálom. Ha közgázba mész, akkor leginkább olyan irányba is mész tovább, de sokkal nehezebb lesz mégis más irányba szeretnél menni, és nekem is van Közgázos ismerősöm, nem is egy, szóval képben vagyok. Nem akarom őket leszólni, az is kemény suli, csak másban jó.
2014. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 21. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Van Cegléden Közgé szki?
2015. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!