Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék így jelentkezni...

Hogyan tudnék így jelentkezni a gólyatáborra? (2014 bme-vik) (Már ha felvesznek xD)

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy gólyatáborra júl. 24.-től lehet jelentkezni (minden egyetemen, szóval igazából mindegy milyen egyetemről van szó). Viszont én 19-26-ig nyaralni fogok külföldin. Nagyon nem szeretnék lemaradni a gólyatáborról, de azt hallottam, hogy jelentkezni csak valami neptun kóddal lehet. Minél előbb szeretnék jelentkezni, hogy ne maradjak le róla. Hogy tudnék így jelentkezni? Ha anyumat felhívom és megadja a neptun kódot akkor külföldön is tudok? Viszont ott akkor nem tudnék utalni, csak miután hazajöttem. Valaki tudna valami tanácsot adni?

2014. márc. 9. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt irtad, hogy 24.-től lehet, tehát szerintem még 26.-án is lehet jelentkezni bőven. Ha meg arra gondolsz, akkor nem fog betelni a hely, minden elsős be kell férjen.
2014. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy kb 2ezer embert vesznek fel és a gólyatáborba limitált a jelentkezés kb 600ember fér be.
2014. márc. 9. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a 2000 felvett ember valószínűtlenül soknak tűnik. Előbb kérdezz utána, hogy tényleg annyian lesznek-e.

(Én már nem emlékszem, hogy hogyan kellett jelentkezni, de kellett például egy "önéletrajzot" küldeni.)

2014. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sidel ***** válasza:
Nem fér be mindenki. 1200 embert vesznek fel, 600 körüli férőhely van ott ahol tavaly és 2012-ben volt a tàbor. De nem kell félni, így is lesz bőven időd jelentkezni... mellesleg anyukàd miért nem tud utalni?
2014. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor biztos félreolvashattam valamit ezzel a 2ezerrel xD tud utalni ő is csak jobban szeretem magam intézni az ilyen ügyeket :D
2014. márc. 10. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
A sotésok is Tatán szoktak lenni, tavaly csaknem 1000 gólyájuk fért be oda (nem tudom pontosan a számot). Asszem az volt a legnagyobb gólyatábor az országban. Amúgy nem megy ám el minden felvett ember a táborba, erre is gondolj.
2014. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, most egy kicsit megnyugodtam :D köszönöm mindenkinek :D (ment a zöld kéz)
2014. márc. 11. 15:49
 8/11 anonim válasza:
Es egyebkent azt veletlenul nem tudjatok hogy ebben az evben mikor lesz?
2014. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 czibles ***** válasza:
2014. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ahhh köszönöm és esetleg azt is tudjátok hogy akkor van az összes karnak?
2014. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!