Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnöki szakon akarok...

Gépészmérnöki szakon akarok továbbtanulni - melyiket ajánlanátok? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Helyileg a Debreceni Egyetem, Miskolci Egyetem, vagy a Nyíregyi Fősuli lenne ideális, tehát ezen a hármon (de inkább csak az első kettőn) gondolkozok. Arról olvastam, hogy a ME nagyon jó színvonalú oktatást nyújt, de nem vagyok egy született matekzseni, viszont a szorgalmam és türelmem megvan a tanuláshoz (különben egyáltalán nem is gondolkoznék ezen a szakon). Melyik sulit ajánlanátok? Hol mennyire korrektek a tanárok? (ahol azt kérdezik vissza, amit megtanítottak)És hol elhivatottabbak, melyik suliban tudják jól átadni a tudásukat? Esetleg a sulik valamelyikébe aki tanul, mik a tapasztalatai? Előre is köszi!

2014. febr. 6. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcot tudnám javasolni mindenképpen, lehet hogy ezért fujjognak a pestiek, de szerintem a BME-t is lekörözi.

Debrecenben a mérnökképzés csak mellékes, Nyíregyháza meg a túlélésért küzd, ezért a követelményeik nem túl magasak.

2014. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha műszaki képzésről van szó, akkor nagy ívben kerüld el Debrecent és Nyíregyházát!

Egyértelműen Miskolcot válaszd!

2014. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Majnár Sámuel válasza:

és mi a helyzet kecskeméttel?

ott van duális képzés is

2014. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kecskemét nem volt benne a kérdésben.
2014. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Debrecen az orvosképzésről híres, nem erről....


Miskolcot ajánlom, én is oda járok, tanára válogatja milyenek a követelmények, de jobb a képzés a szakon mint a másik 2 helyen

2014. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont ne várj csodát. Már sehol sem az a mérnökképzés van mint pl. 20 évvel ezelőtt.
2014. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most vitatkozhatnánk erről, de nem látom értelmét. Elég legyen annyi hogy a világ sem olyan mint húsz évvel ezelőtt.
2014. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A nyíregyházi mérnökképzést Miskolci Egyetemmel hozták létre.
2014. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!