Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár a Schulek Frigyes...

Ki jár a Schulek Frigyes szakközépiskolába? És milyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:25
 1/5 anonim válasza:
én, és jó :)
2011. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg?
2014. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZAR SZAR SZAR. Ugymegbántamidejöttem, mint a SZAR.
2014. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
RATKAI
2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon rossz..

Persze van 1-2 jó tanár,plul a töri tanár nagyon jól tanít,meg az egyik építeszeti is nagy forma...de kb ennyi

De ezenkívűl az összes többi óra olyan hogy mindenki alszik annyira unalmas és monoton,semmi családiasság,egyszerűen az embernek elmegy a kedve a tanulástól...A fizika tanár maga a borzalom,az összes osztályban az osztály háromnegyedét megbuktatja mert nem tud tanítani,meg beszélni sem(csak nagyon-nagyon halkan) mert valami gégerákja volt...de az ilyen akkor ne tanítson,vagy kössön valami kompromisszumot!

A suli wc-ben teli van büdös bagóssal,még pisilni sem tud elmenni az ember mert kizavarják onnan a "nagy" dohányosok,és füvesek.

Tesi órák néha jók,de suliudvar sincs nagyon vagyis ami van az semmi...Amugy többségében rosszak mert semmi játék max hetente 1szer..:D

Az iskolában kb 10-15 lány van,a srácok többsége unalmas és fars..Persze vannak kivételek.

Én most 10-ikben mentem át egy gimibe(protekció szerencsére),és nagyon nem bántam meg...általánosban 4,4-4,5 volt az átlagom itt 2,9 szóval ne gyertek ide semmiképp!

(Mostani sulimba 4.3 az átlag,úgy hogy többet tanítanak,szóval tényleg nemtudtak itt tanítani :D)

2015. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!