Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El tudná valaki mondani, hogy...

Hajnalné Nikoletta kérdése:

El tudná valaki mondani, hogy osztatlan tanárképzésen (angol-magyar szakos tanár) milyen tárgyak lesznek? Pedagógia és pszichológia biztosan lesz, de a többire is kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Régi magyar irodalmak

Világirodalom magyar irodalom minden korban

Nyelvészet - Hangtan, Mondattan, Alaktan, Jelentéstan, Szemiotika

Pszicholingvisztika, Neurolingvisztika

Nyelvtörténetből szintén minden (hangtan stb..)

Finnugrisztika

Komparasztika

Nyelvemlékek


Angolból ugyanezek csak az angol nyelvre és irodalomra vonatkozóan


Pedagógia-pszichológia modul:

Iskola és társadalom, Gyermekismeret, Neveléstörténet...

2014. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lesz testnevelés is
2014. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neveléslélektan
2014. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha minden jól megy akkor levelezős leszek. Ezek az órák akkor is így lesznek? Mert tesi pl. szerintem így nem lesz.
2014. márc. 15. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem osztatlan tanárképzésben vagyok, hanem még a sima BA, Ma tanári felosztásban, és BA-ban van 10 kredit tanári alapozó képzés. Levelezőn ugyanezek az órák vannak szerintem, csak tömbösítve.
2014. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesi semmiképpen nem lesz.
2014. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a tíz kredit tanári alapozó képzés milyen tárgyakat tartalmaz?
2014. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azokat, amiket fent írtam + Kommunikációs tréning és Pedagógiai nézetek, Tanári MA építőkövei a pszichológiai-pedagógiai részben

Elvileg a mostani osztatlanosoknak is ilyen óráik vannak, csak a mtantervük nem ugyanaz, de a tárgyak igen, és nekünk 3 év alapdiploma, utána minorral kétszakos tanári mester, osztatlannak egyben minden, nem kell 2 diploma, azt hiszem

2014. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!