Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegenvezető akarok lenni!...

Idegenvezető akarok lenni! Hova menjek 8. után? Gimnázium, vagy szakközép idegenforgalom turizmusi-részére? BUDAPESTEN irnatok jó sulikat gimit vagy szakközépet?

Figyelt kérdés
idegenvezető szeretnék lenni de tanacstalan vagyok hova menjek.. gimibe inkabb nyelvi részre vagy szakközép és ott az idegenforgalmi részre? érdemes vagy eleg a gimi? Budapestre szeretnék tovabb menni, és a Xantus János iskolát néztem, de az fizetős:/:c
2014. márc. 15. 13:04
 1/6 Maglódi. válasza:
Minden féleképpen a szakközepet ajánlom. Én is tanácstalan voltam de apukám mondta, hogy egy szakközép jobb főleg ha éretségit is ad. (nekem elméletileg ad mivel a rendészeten bent vagyok REMÉLEM mert az ideiglenes szerint igen ;) )
2014. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gundel Szakközépiskola
2014. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jesszus első... XD a gimnázium is ad érettségit! Hiába jársz szakközépbe idegenforgalmira, utána úgyis egy okj idegenvezető képzést el kell végezned. Bár lehet, hogy van olyan suli, ahol van idegenvezető képzés. Nyelvi képzést ajánlanék, mert ehhez a szakmához az kell, minimum 3 nyelv folyékonyan. Sok sikert!


Egy idegenvezető

2014. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso.!:)
2014. márc. 15. 19:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg az elso kettonek is koszonom..!:)
2014. márc. 15. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok, szívesen :)

De azért, mondom, nézz utána ennek, hogy van-e olyan középiskola, ahol idegenvezetői képzés is folyik, mert hallottam már ilyet, de ott is megszűnt, csak régebben volt. De lehet az okj rendszer miatt szűnt meg.

2014. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!