Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha az ideiglenes...

*Nikiii* kérdése:

Szerintetek ha az ideiglenes listan a 97. vagyok a Jozsef Attila Gimnaziumban, az meg jonak szamit? Van meg remeny?

Figyelt kérdés
Mert hat elvileg 12 gyereket vesznek fel az angolra ahova jelentkeztem de azert nem estem panikba, mert sokan mondjak h nyugodjak meg, mert meg rengetegen kiesnek elottem. De azert remelem. Es igazabol nem is nagyon ertem ezt a 12 gyereket...szerintem az keves, de mindegy. Szoval remenykedjek vagy ne?
2014. márc. 15. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,rengetegen vannak,akik nem is abban az intézményben felvételiztek,ahova menni akarnak!Szóval így is esnek ki emberek.Meg sokan nem is azt az iskolát jelölik meg elsőnek,amit te elsőnek megjelöltél.Így is kiesnek egy csomóan.

A harmadik dolog az az,hogy lehet,hogy lesz,akit az első megjelölt suliba nem vesznek fel,ezért vennék fel a tiédbe,de fellebbezhet(magyarul még bekerülhet az első iskolába).


Nem ismerem ezt az iskolát,nem ismerlek sem téged,sem a teljesítményedet sem.De merlek biztatni,mert aki gimibe jelentkezik,és ott a 76.helyen van,az nagyon okos lehet!Hidd el bekerülsz!

2014. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tizenkét embert vesznek fel?

Azért az nagyon kevés

2014. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!!:) kicsit megnyugodtam. :)) meg remenykedem*-*
2014. márc. 16. 20:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja hat elirtam 16 gyereket de csak 1 tagozatra...sztem ez keves. 9 tagozat van es elvileg mindenhova ilyen 10-16 gyerek...letezik ilyen?
2014. márc. 16. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyelvi előkészítős angolra jelentkeztél, vagy általánosra, ahol angol az első idegen nyelv?

A nyelvi előkészítősre tavaly a 64, ill 68. még bejutott, általánosra pedig az egyikre 128. a másikon pedig még a 149. is bekerült.

2014. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat az altalanosra es a nyelvi elokeszitosre is jelentkeztem...meg + a spanyolra.
2014. márc. 25. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az általánosra sztem bekerülsz. :)
2014. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat remelem^^
2014. márc. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!