Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átakarok jelentkezni egyik...

Átakarok jelentkezni egyik főiskolából a másikba, lehetséges? (Többl lent. )

Figyelt kérdés
Tehát turizmus szakon vagyok és egy szintén turizmusos szakra szeretnék átjelentkezni egy másik főiskolára. Most tartok a 2. félévnél. A gond viszont az, hogy előző félévben a matekom nem sikerült... :( De azon kívül teljesítettem a félévem a többi tárgyból. Lehetséges, hogy így is átvesznek? Nagyon fontos lenne több okból is...

2014. márc. 18. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui: az átjelentkezést szeptemberre tervezem.
2014. márc. 18. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem attól mert nincs meg a matekod attól még átvehetnek, csak majd ott kell azt újra megcsinálnod. Általában csak fizetősre vesznek át emberkéket, de ha van van üresedés( vki pl. megbukik, kiiratkozik, átrakják fizetősre) akkor ingyen folytathatod a tanulmányaidat ( persze akkor ha eddig is ilyen finanszírozásban tanultál) A biztonság kedvéért a mostani félévedet 3,5 felett teljesítsd és akkor szinte biztos az átvétel.
2014. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos már jelenleg is fizetősön vagyok, ebben a főiskolában csak 400 pont felett adták meg az államis helyeket. Értem, ha a matek tényleg nem akadály, akkor megnyugodtam.
2014. márc. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!