Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék jelentkezni ösztöndí...

Szeretnék jelentkezni ösztöndíjra ami által kitudok jutni akár Amerikába is, lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok..! Lenne egy kérdésem... Olvastam már különböző ösztöndíj programokról ami lehetővé teszi, hogy kimehessünk egy akár angol anyanyelvű országba és fejlesszük a nyelvtudásunkat.! Igazából, olvastam pl a Rotari weboldát viszont nem nagyon találtam információt arról amiről szerettem volna..! Tehát gondoltam itt megkérdezem .. Szóval térjünk a lényegre. Azt írja ez 15-16 éves diákok számára él.. 15 éves vagyok nyáron leszek 16. És azt írja 4 es átlag az egy elvárás de én a gimnáziumban ilyen 5 évesen vagyok tehát itt ezen az éven csak angol, 2. idegen nyelv, a 2 magyar tantárgy, matek, tesi és informatika tehát így lehetséges jelentkezni? ebből az 5 évesből? Ha sikerülne bejutni van ennek valami + anyagi kiadása? DExam középfokú nyelvvizsga megfelel? És ha van valami élményetek kérlek osszátok meg velem..:) szívesen tarthattok akár élménybeszámolót is !!

2014. jan. 20. 19:19
 1/2 haemorgen válasza:
Szia! Gimiben 2 osztálytársam is kijutott, egyik se volt kitünő, sőt, amikor kiment, angolul se beszélt jobban, mint az átlag. Csak azért jutottak i, mert volt néhány rendes angoltanár, aki elvállalta, hogy megírják angolul a pályázatukat, ami elég komoly szakmai munka, több tíz oldal természetesen angolul, meg mentek Pestre motívációs elbeszélgetésre. Plusz most már kell valamennyi (nem tudom pontosan menyi) zsebpénz is talán. Szóval simán lehet, de sok papírmunkával jár.
2014. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és ők erre hl jelentkeztek?
2014. jan. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!