Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deák Téri Evangélikus Gimnáziu...

Deák Téri Evangélikus Gimnáziumot ki jelölte idén első helyen? Melyik tagozatot?

Figyelt kérdés
Ha több tagozatot is jelöltetek, akkor melyiket még, és hányadikak vagytok az ideiglenes ranglistán?

2014. márc. 19. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én másodiknak jelöltem a Deák Térit. Csak a nyelvit jelöltem meg és 10envalahanyadik vagyok tehát felvettek.De felvettek oda is amit elsőnek jelöltem úgyhogy én már biztosan kiesek onnan.

Te melyik tagozatot jelölted meg és hanyadik vagy?

2014. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te?
2014. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én a matekot első helyen és bent vagyok az ideiglenes listán
2014. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én mindegyiket megjelöltem, de sajna csak várólistán vagyok, nem a tuti bekerülők között. :(
2014. márc. 20. 18:27
 5/8 anonim válasza:
Én bioszról és nyelvről is tudok 2 embert, hogy kiesik szóval ha első vagy második vagy valamelyik várólistán akkor bent vagy.
2014. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na, "hurrá" :)! A remény még megvan. ;)
2014. márc. 22. 12:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Felvettek a nyelvire, huuuuurrrráááá!!!!! :D
2014. ápr. 23. 13:05
 8/8 anonim válasza:
Gratulálok, ügyes vagy. :)
2015. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!