Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy kémia...

Miért van az, hogy kémia alapszakon sokkal inkább szétszivatják a népet, mint matekon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Miből gondolod ezt?

Mi ez az általánosítás?

Végeztél vagy végeztek erről felmérést?

2014. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyrészt én matekra járok, a legjobb barátnőm kémiára, nekem is nehéz, de ő teljesen stresszben van folyamatosan, direkt szivatják őket, stb... pedig gimiben kb ugyanannyira voltunk stresszesek

de jó, ez lehet azért, mert ő SZTE-re jár, én meg ELTÉ-re, és hát ugye SZTE köztudottam jobb, tehát gondolom nehezebb is. de van egy szaktársam, aki ezelőtt kémiát végzett (ELTÉ-n szintúgy), és mondta, hogy ott is az volt a cél, hogy minél többen kibukjanak (mondták is), vagy kiiratkozzanak, stb... míg itt olyan drágák a tanárok, bármi kérdésünk van szívesen segítenek, konzultáció, bármi. oké, nehéz az anyag, de tényleg abszolút segíteni akarnak, mondta is a kémiás csaj, h felüdülés

2014. márc. 21. 19:59
 3/3 anonim válasza:
az mar biztos hogy altalaban a kemia tanarok szivatjak a diakokat !!!!
2014. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!