Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz így velem, nem vizsgáz...

Mi lesz így velem, nem vizsgázhatok?

Figyelt kérdés
Pánik. A pótló/javító zh-n nem tudtam megjelenni, mert 40 fokos lázam volt. Előtte való nap az ügyeletre rohantunk, az ambuláns lapon rajta van minden, mi bajom volt, a háziorvosomhoz is elmentem külön igazolásért. Egyrészt nem engedték, hogy ilyen lázzal, úgy, hogy a lábamon alig bírtam állni kimozduljak otthonról, másrészt nem is lettem volna rá képes. Viszont elvileg a zh beleszámít a vizsgába, és értékelhető szinten meg kell írni. Nem vagyok a városban, így személyesen nem tudom megkeresni a tanárt egyelőre, e-mailre nem reagál 3. napja. Olyan tárgyról van szó, ami a leghülyébbnek is megvan 3-asra, a tanár korrekt, normális ember hírében áll. Semmi másból nincs ilyen problémám, csak ennél a tárgynál alakult ilyen szerencsétlenül önhibámon kívül... Mire számíthatok?
2009. dec. 17. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a gyak. vezető és a vizsgáztató uaz a tanár?

mert akkor könnyű összehozni egy nehezített vizsgát, amivel pótolható a zh

ellenkező esetben macerásabb, de nem lehetetlen, ha tényleg olyan jó fej

2009. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A betegség hivatalosan nem érdekli a tanárt.

Próbálj vele beszélni, hátha sikerül, tőle függ. De ha nem enged vizsgázni, az is jogos, megteheti.

2009. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha viszel neki orvosi igazolást, akkor tán nem.
2009. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még akkor is keresd meg személyesen, ha ezzel elmegy az egész napod. Orvosi igazolást mindenképpen vigyél! Külön időpontban megírhatnád a dolgozatot.
2009. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!