Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételinél ha eljutok a...

Felvételinél ha eljutok a koliigénylésig akkor mennyit/mit érdemes belehazudni, h biztosan felvegyenek és ne bukjak le?

Figyelt kérdés

PTE.

Ahogy olvasom eléggé lehetetlenség bekerülni, mivel sajnos nem vagyok se árva, se szefós, nincs gyerekem és nem nyugdíjból élünk..

De ettől függetlenül több mint 100km ide a suli és albérletre nem futja..

Ezért muszáj volna bekerülnöm koleszba. Értelmes válaszokat köszönöm :)



2014. márc. 27. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

erre énis kiváncsi lennék :D nekem sincs semmi gondom, 120 km-re lakok a fősulitól ahova menni akarok.


egyenlőre még nem akarok albérletbe menni

2014. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz hazudni, mert mindenről hivatalos igazolás kell.
2014. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bejelentkezni nagymamádhoz és máris nyugdíjból élsz és talán még a távolság is messzeb van. Egyébként legegyszerűbb, ha összehaverkodsz azzal aki ezt elosztja, mert érdekes nálunk azok kapták a jobb szobákat, a magasabb szoc ösztöndíjat, akik összehaverkodtak gólyatáborban azzal, aki ezt elosztja, de biztos csak véletlen, hogy egy iphone-val rendelkező több ösztöndíjat kapott, mint akinek lyukas cipője sincs :S
2014. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2014. márc. 30. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! én PTE-ETK-s vagyok, és a Laterum koleszról tudok nyilatkozni. Mégpedig azt, hogy ebben a félévben maradt egy csomó üres hely ;) Szóval simán be lehet kerül, még aluljelentkezés is van. Amúgy meg az albi sem olyan drága Pécsen, egy szobatárssal 4-en egy lakótelepi lakásban 25ezer Ft-ból kijön a lakbér+rezsi fejenként:) szóval annyira nem durva!
2014. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!