Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni egy...

Van esélyem bekerülni egy közepesen erős gimnáziumba, ha a hozott pontom 25 (a maximum hozható pont 50), de az írásbeli felvételim jó és a szóbelin is jól teljesítek?

Figyelt kérdés
A Leövey Klára (Bp.) gimnáziumba szeretnék média vagy dráma vagy angol szakra bekerülni.
2009. dec. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Háááááááááááát, ha nagyon jó vagy a felvételin, akkor akár meg össze is jöhet vmi csoda folytán, de ez a 2,5-ös átlag rettentő sovány.

Hozs ki magadból a maxot és majd kiderül...

2009. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25 pont kevés lesz, én a Leöveybe járok és pl. az én osztályomba olyanok járnak, akik a felvételin ilyen 70-80 pontot szereztek, meg kitűnők voltak. Leöveyben azért elég nagy a követelmény és nagyon fontos, hogy mennyit tudást hoztál általánosból. Egyébként ha csak 25 pontod van, nem tudom, hogy akarsz bekerülni humánra vagy médiára, mikor oda kell magyar is.
2010. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen, most esett le, hogy 25 pont mennyi valójában. Akkor viszont változtatok: Igen, borzalmasan kevés. Főleg, hogy most eléggé felkapták drága LKG-t és sokan jelentkeznek ide.
2010. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább szki-ba menj
2017. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!