Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy méhgyulladásom pár...

Volt egy méhgyulladásom pár hónapja és azóta havi 2 alkalommal jön meg. Az első a fájdalmas,3 napig tart maximum, a 2. nem erős és tart 4 napig! Melyikhez képest hanyadik nap lehet a peteérésem?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata és ötlete?

Azért lenne ez fontos, mert az elsőhöz képest a 12. nap nem megfelelően védekeztünk a párommal és nem tudom, hogy lehet-e ebből baba... már kezdem beleélni magam így szeretnék előbb pofiraesni, ha esélyem sincs rá... túl sok volt már a negatív terhességi tesztem eddig!

Köszönöm a segítségeteket!


2010. jún. 25. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem igazán értem hogy most szeretnétek a babát vagy nem? Én mindenesetre elmennék nőgyógyászhoz, mert szerintem nem normális hogy egy hónap alatt 2-szer van mensid.
2010. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a gyors választ!

Nem egyszer voltam ezzel a problémával a nőgyógyászomnál (magán), semmi bajom nincs, csak annyi, hogy felborult a mensi és fogamzásgátlót ajánlott, hogy beállítsa, de nekem nem jók a saját tapasztalataim ezzel kapcsolatban, mert a fogamzásgátló többet ártott, mint használt :(

A baba kérdése: ha még nem jönne nem lenne baj, mert ezzel még várnánk vagy talán egyáltalán nem is lesz közös (a páromnak van, akiket együtt nevelünk)

Természetesen még aznap este szóltam neki, hogy nem éppen megfelelően védekeztem, amikor észrevettem a "hibát"...erre azt mondta, hogy ezt csak akkor tudhatjuk, ha terhes leszek...

azóta is többször felhoztam a témát... a lényege az volt, majd akkor beszéljünk róla, ha már biztos, hogy terhes vagyok

2010. jún. 25. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Hát akkor marad a várakozás,és ha itt az ideje akkor tesztelj. Mikor kellene megjönnie? A menzesszel kapcsolatban: én azért elmennék másik orvoshoz is hogy mit mond, mert ez akkor sem normális!
2010. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 8 nap múlva kell megjönnie
2010. jún. 25. 16:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nézegettem, hogy ilyenkor hüvelyi ultrahanggal se lehetne még tudni, hogy van-e valami, igaz?
2010. jún. 25. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ha elvileg nyolc nap múlva kéne megjönni akkor nem lát a doki mást mint megvastagodott méhnyálkahártyát..estleges felritkulással de babót még nem..nem szoktál hőmérőzni?? Ciklus.hu-n szépen lehet vezetni a hődet amit minden reggel ugyanabban az időben kell mérni, lehetőleg szájban vagy hüvelyben..beírod oda minden nap és kapsz egy szép hőgörbét belőle de gondolom láttál már olyat ..aznap amikor tüszőrepedésed van leesik a hőd pár tized fokot..ha megreped és kiszabadul akkor másnap elkezd emelkedni a hőd..és így tudod ,hogy van-e egyáltalán..mert a mensi még ennek nem bizonyítéka és ez alapján szépen tudni fogod, hogy mikor kell együtt lennetek baba ügyben a pároddal.Emellett a vérzésed amikor elmúlik el lehet kezdeni napi két csésze cickafark teát inni peteérésig onnantól pedig napi két csésze palsátfű teát a cickafark segíti a peteérést a palástfű pedig a baba beágyazódást mert olyan hormonokat termel a szervezetbe ami olyankor szükséges..bocs, hogy hosszú lett a válasz:) sok sikert.
2010. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kedden kellett volna megjönnie, de ma még mindig késik, viszont mintha egy kicsit elszineződött folyásom lenne...

Akkor gondolom a végeredmény negatív lesz...

Szerintetek?

2010. júl. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!