Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha mérnök szeretnék lenni,...

Ha mérnök szeretnék lenni, akkor mindenképp BME?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Milyen mérnök?
2014. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenképp, de előny.
2014. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gépészmérnökiről lenne szó.
2014. márc. 31. 18:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Első helyen ezt jelöltem meg, második helyen a Szent Istvánt. De még jöhetnek hosszabb válaszok is, köszi
2014. márc. 31. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Önéletrajzon a BME mutat a legjobban, ha el tudod végezni :) Másban szerintem nem jobb vagy rosszabb.. pestieknek nyilván ez a legkézenfekvőbb..
2014. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha más nem,presztízs.Szerintem ha van 10 mérnök és csak 1 rendelkezik BME-s diplomával,szerintem az szúr szemet elsőként a munkaadóknak.Ez nem azért van,mert a többi gagyi,hanem azért,mert vezető egyetem Magyarországon. Európa szinten is előszeretettel alkalmaznak BME-n végzett mérnököket.
2014. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%
Szerintem is BME a legjobb. Különösen azoktól a helyektől óvakodj, ahol műszaki menedzsereket képeznek...
2014. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a SZIE sem rossz ha már itt tartunk. de a BME-t mindenki jobban szereti.
2014. ápr. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A SZIE és a BME (meg a ME) is elvileg ugyanazt a tanrendet követi, de szerintem vidéki iskolákban mindenhol normálisabbak az emberek, kevésbé szívatós, jobb a légkör, és a SZIE-n egy helyen van minden, és van egy csomó koleszhely is.
2014. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BME-s vagyok. Azt nem mondanám, hogy mindenképpen, mivel ez egyrészt hiányszakmának számít, másrészt pedig más egyetemeken is indítanak elég jó, színvonalas gépészmérnök képzést. Ha magabiztos alapjaid vannak és szorgalmas is vagy, akkor mindenképp jó választás a BME. Tény, hogy nehéz, de alapból az összes mérnökképzés nehéz, és nem csak a BME-n.
2014. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!