Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esélyem? Szval most...

Van még esélyem? Szval most 10. es vagyok és eldöntöttem, hogy mindenképp mérnöki pálya felé szeretnék menni (járműmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök).

Figyelt kérdés
Csakhogy azlenne a bajom,hogy alapvetően humén beállotítságú vagyok azokból nagyon jó vagyok, viszont reál tantárgyakból eléggé rossz vagyok igaz azok eddig nemis érdekeltek,nemis figyeltem órán. Amúgy sportosztályba járok. Tehát a kérdésem azlenne.ha odafigyelnék órán és gyakorolgatnék otthon matekra meg fizikára akkor elérhetnék egy olyan tudást,hogy eltudjak végezni egy mérnöki szakot?
2012. máj. 28. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze,bőven!

Sok siket és persze kitartást!

2012. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 28. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg van benned a szorgalom és kitartás, akkor igen. Sok sikert! :)
2012. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát amikor van ami motiváljon akkor mindig könnyen tanulok de ezzel sztem nemcsak én vagyok így éshát ugye most van ami motiváljon :D
2012. máj. 28. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Biztosan meg tudnál bármit tanulni 5-ösre, ha szorgalmas vagy, de ha eddig nem érdekeltek a reál tárgyak, akkor biztos vagy benne, hogy tudnál egész életedben mérnökként dolgozni? Nem csak arról van szó, hogy "letudom" a reálos tárgyakat, valahogy majd megtanulom őket, hanem reál aggyal kell majd gondolkodnod egész életedben, ha a szakmában akarsz dolgozni...
2012. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az elözövel.
2012. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De ha eddig nem szeretted,akkor majd egész életedbe ezzel szeretnél foglalkozni?! Hát szerintem tovább tanulásig még jó párszor meg fog változni a véleményed! :D Sok sikert! :)
2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tóth János Mucsi válasza:
A felsőoktatásban sokkal többet ér az, ha érdekel, mint az, hogy mihez van érzéked. Hazabeszélek, javaslom a gépészmérnököt, mert nagyon jó és érdekes, és a mai világban kifizetődő is. Feküdj rá a reálra, nézd meg, mit hozol ki belőle, mit hoz ki belőled, ha azokra figyelsz, koncentrálsz, és ha kedvező, akkor maradj ott. Ha nem, akkor ne erőltesd, mert ha nincs se kedv, se képesség, semmi esélyed nem lesz az egyetemen.
2012. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én is gépészmérnök szakos hallgató vagyok és középiskolában én sem vittem túlzásba a tanulást, de mivel ez érdekel, ezért jobban is motivál a dolog. Szóval szerintem szorgalom és kitartás kérdése az egész.
2012. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!