Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárra milyen következmény...

Gelosz kérdése:

A tanárra milyen következmény vonatkozik akkor, ha egyes tanulókat felment az óra látogatása alól? (teljesen önkényesen papír nélkül)

Figyelt kérdés
tanár,diák,önkény,jogok,iskola
2014. márc. 31. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az igazgató tudomására jut, ő megteszi a szükségesnek látott lépéseket, pl szóban figyelmezteti a tanárt. Azért börtön nem jár érte. Miért?
2014. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam:)de a szóbeli figyelmeztetés gyakorlatilag egy ejnye bejnye nembaj,elvan felejtve,és ez nem túl korrekt.
2014. márc. 31. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem valakinek megengedi a tanár ezt ,de az a valaki nem te vagy. ÉÉÉÉÉRTEM. Na most árul már el légyszives, hogy neked ebből mi hátrányod keletkezik? Örülj neki, hogy legalább te tanulhatsz és érteni fogod nem úgy mint az akit elenged.

De ha ez kiderül és szólnak a tanárnak azzal csak azt szivatod meg akit elengedett, neked ugyan úgy be kell járni, szóval semmi előnyöd nincs abból hogy másnak szart okozz.


+ azt se tudjik miért menti fel. Olyan jó abból a tantárgybó? nagyon rossz tanuló? rossz a magaviselete és nem bírja elviselni?

2014. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor hogy világos legyen,a helyzet egy egyszerű óra pl.: testnevelés(mert jelenleg ebből sok van a mai oktatási rendszer szerint),és itt meg is kérnék mindenki hogy vonatkoztasson el a valóságtól,ez egy elméleti dolog.köszönöm.

tehát,a helyzet az hogy a diáknak(testnevelésből 0,rossz izomzat,görbe hát mindenféleképpen testnevelésre szorul) és neki nem kell látogatnia a 7. órákat pénteken mondván szeptembertől kezdve nem járt be..ez nem indok,és nem a tanulóval szeretnék kiszúrni,csak nem érzem igazságosnak hogy nekünk a 6.30 (-1 óra)-i 2 perces késések számon vannak kérve.

2014. ápr. 1. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy van valami papírja róla, vagy nem tud vele a tanár mit kezdeni.
2014. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 'ejnyebejnyén' kívül semmi.

Legalábbis nálunk általánosban 8.-ban többen (3) nem jártak be informatikára. Elég komoly viták voltak a tanárral, és azt mondta, hogy mindenkinek jobb ez így.


Aztán a mostani sulimban van hittan. Tavaly nagyon jófej colt a hittantanár, mindig utolsó óra volt hittan. Soha nem íratott dolgozatot, csak egyszer adott egyet, amit otthon kellett kitöltenünk. Soha nem írta be a hiányzást, nem szólt, ha nem voltunk ott. Azt mondta, hogy szerinte csak megutáltatná velünk az egész vallást, ha egyfolytában cseszegetne minket. Nagyon jól működött így az egész, nem volt olyan, aki soha nem járt volna be. Sokkal jobban működött ez, mint idén, hogy mindenki kötelező jelleggel bejár, és a fél hittan arról szól, hogy valaki feltesz egy 'eretnek' (nem tudom jobban megfogalmazni :DD )kérdést, és erre meg mindenki feltesz egy másikat, és ezzel telik az óra.

2014. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem ha van rá ok, akkor nem olyan nagy baj ez.
2014. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!