Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz valami következménye...

Lesz valami következménye annak, hogy nem tudtam elmenni a gólya avatóra?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, és hóvihar miatt nem tudtam bemenni a suliba reggelre, és az egyik osztálytársam azt írta, hogy szopatni fogják egész évben a gólyákat, ha nem mennek el. Mit tegyek? Nem vagyok "nyúrga" tehát, ha szükséges, fizikai erővel megtudom magam védeni, de csak nem esek neki 1 12.-es gyereknek. Mit gondoltok?

2013. dec. 7. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetnek semmit a felsőbb évesek elviekben. Ha mégis megteszik, vagy durva eszközökhöz folyamodnak, szólj az osztályfőnöködnek. Gondolom van pár elsős osztály, és nem hinném, hogy arcról és névről már ismernek mindenkit.
2013. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mégis mit tudna veled csinálni egy 12.es? Nem akar magával kib*szni, hogy kicsapatja magát érettségi előtt azért, mert szekál egy gólyát. Nagy az arca. Ennyi. Ha mégis csesztet, menj az osztályfőnöködhöz, mondd el neki a helyzetet, és a továbbiakban ő intézkedik. Nincs félnivalód.
2013. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gólya programok célja, hogy megismerkedj az iskola közösségével, és barátokat szerezz. Senkit sem érdekel, hogy nem mentél el, ez csak egy élmény lett volna semmi egyéb.
2013. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!