Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gimiben 16 évesen...

Szerintetek gimiben 16 évesen szólhatnak tusvonal és spirál miatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szólhatnának, de sajnos nem teszik . Legalábbis a lányom gimijében. Én azért sokkal konzervatívabb vagyok, és semmi festéket nem hagynék
2014. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem, mert nem 40 évvel ezelőtt vagyunk. Az 5 kilós sminkel telerakott 12 évesektől hányok, de azért egy 16 éves lány nehogy már ne rakhasson fel egy szolidabb sminket sem!
2014. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szólhatnak, ha házirendben van, hogy mennyi sminket rakj fel. de ez persze csak jogilag van így.

én nem foglalkoznék vele, h szólnak (bár sose sminkeltem magam a gmiben)

2014. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ne nevettess. Nálunk annak már örülnek, ha egy lányon ennyi van, és nem több réteg vakolat. Elég jó gimibe járok, de nálunk teljesen rugalmas ilyen téren a vezetés, a kinézete miatt nem piszkálnak senkit sem. Bár egyeseket azért néha jobb lenne, ha helyre tennének kicsit...
2014. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szólnak a spirálért, védekezz másképp. De honnan tudnának róla?
2014. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!