Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan alternatív iskola...

Van olyan alternatív iskola budapesten ami nem fizetős?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és alternatív suliba szeretnék felvételizni (az okait nem szeretném részletezni) és a szüleim megengedték azzal a feltétellel,hogy ne kelljen fizetniük. Remélem találok olyan iskolát. Kérlek segítsetek! :)
2009. dec. 20. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
hááát nehéz eset szerintem nincsen,egy alternativ suli pont azért mert más mint az állami (jobb) pluszköltségekkel jár.Amugy pedig nagyon helyes hogy ennyi idősen ilyenben gondolkodsz!Bárcsak énis járhattam volna ilyen suliba
2009. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Zöld Kakas Líceumot nézd meg a neten, azt hiszem náluk nem kell. (Nem néztem utána, azt rádbízom:))
2009. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!