Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondják az Eventusra...

Miért mondják az Eventusra hogy szar suli?

Figyelt kérdés

Oda jelentkezem,de nem értem,hogy a tanárok is miért ellenzik ennyire,és hogy itt is miért írnak róla ilyeneket...

Mert oké,hogy állítólag szar,de mitől?



2014. ápr. 10. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert akik oda járnak azoknak egytől egyig van valami defektje.
2014. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Defekt alatt mit értesz?

Jár oda pár ismerősöm,és azon kívül,hogy picit elvontabbak,extrémebbek a megszokottnál teljesen normális,értelmes emberek...

2014. ápr. 10. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
ha a buta lógós tanulatlan drogos alatt picit extrém normálist értesz akkor igen...
2014. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Külsőre extrémebb..

Az ismerőseim nem drogoznak,nem is lógnak...Tény,hogy vannak ott ilyenek de szerintem nem mindenki olyan ott sem..

Én sem vagyok ilyen,nem is hiszem hogy majd ott megváltozok.Csak soha nem értettem,hogy miért mondják rá hogy szar.

2014. ápr. 11. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:

ha belekerülsz egy olyan társaságba hidd el akkor te is olyan leszel

sajnos a mostani tizenéves generáció már ilyen. és ez nem csak az Eventusra jellemző, ugyan úgy más iskolákba is

2014. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm idén ott kezdte a sulit. Fél êvet sem bírt ki ott, tele van drogosokkal. Ráadásul lopkodnak ott egy csomót. Nem sikerült beilleszkednie és ráfogták a lopásokat.
2014. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
télen nincs fűtés az iskola épületében, most,hogy kint van vagy -10 fok a teremben éppen van 1-2-3 fok...és ott kell elképzelni napi 5-6 órát. A kollégium egyszerűen lenyűgöző: ott is alig van fűtés, a koszt néha ehetetlen és szörnyen kevés, nem használhatnak a gyerekek hajszárítót sem és ilyen időben el lehet képzelni milyen lehet vizes hajjal lefeküdni! a szobákat illetve a szekrényeket nem lehet zárni, a gyerekek minden holmija benne van...nem egyszer tűnt el cipő, szanda, melegítő és elég drága művészeti kellékek. A kollégium panzióként is működik de én ilyet az éltben nem hallottam még hogy a diákok ÁGYNEMŰJÉBEN alszanak idegenek, és úgy fogadnak vendéget hogy a gyerekek cucca a szekrényben van BEZÁRATLANUL! Számomra ez tűrhetetlen...és egy szót nem szólnék ha ingyenes lenne az iskola de nem is gázsit kell kipengetni! Szóval lehetne még mesélni de azt hiszem minden fontosabb dolgot leirtam... :)
2017. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!