Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondják azt, hogy nem...

Miért mondják azt, hogy nem számít a tanár, ha a diák nem elég okos?

Figyelt kérdés

nyilván vannak menthetetlen esetek, de itt vagyok én. általánosban, felsőben (hatodikig, utána gimibe mentem) közöm nem volt a matekhoz, másoltam a dogáimat, külön emlékszem rá, hogy nagyon sokáig tartott felfogni a közös nevezőre hozást. ugyanez angolból is (mármint nem a közös nevezőre hozást angolulxD). tényleg alig makogtam valamit, béna is voltam.

ahhoz képest idén érettségiztem, és matek alapszakra megyek tovább, és majdnem perfekt beszélek angolul (már amennyire egy nem anyanyelvű tudhat :D)

és akkor azt mondják sokan, hogy nem számít a tanár? :O


2013. júl. 31. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

De ennyire számít a tanár! Egy tárgyat meg lehet utáltatni s szerettetni is. Amit meg szeretsz mert sikerélményt ad, az könnyen is fog menni és jó eredménnyel. Ez persze oda-visza csatolás mert ha sikerélménye van akkor a hozzáállásod is más lesz a tárgyhoz, tehát még ez is rádob a tudásodra, mert észre sem veszed hogy foglalkozol vele akkor is ha nem kötelező.

Én is hasonló cipőben jártam annó gimiben, aztán az egyetem simán megy, mert jók a tanárok, pedig azt mondták hogy ez nekem nem fog menni..a tőlem gimiben sokkal jobban tanulókat lekörözöm átlagban, mert itt nem éreztem azt hogy "úgy" állnak hozzám, hanem sehogy sem álltak, felnőtteknek kelnek egyenlő pályák egyenlő esélyekkel indultam mindenkivel. Persze én csak fizetősre kerültem be, a jó tanulók meg államira, de most soroltak át államira, olyan helyére aki tudott 400 feletti pontot hozni gimiből, innen meg simán kibukott. Szóval ez van szerintem is.

2013. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!