Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ürügy, hogy miért lógjak suliból?

Ürügy, hogy miért lógjak suliból?

Figyelt kérdés

Kéne valamit kitalálni...

Ez a 2 nap semmit sem számít (videózunk, stb, azt meg itthon is tudok) és jól jönne téliszünethosszabbításnak...

(most hétfő, keddre gondolok)

Mit találjak ki, ami kb 2 napig tarthat...???!!!

betegség...de milyen, és honnan szerzek igazolást, ha nincs semmi bajom..?

Anyám igazolná, de akkó má alig marad későbbi időkre pár napja..

Valami 5let?


2009. dec. 20. 18:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
mondd azt, hogy mostanába gyakran vérzik az orrod, és szédülsz. Én is ezt fogom:D
2009. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

dokinál?

hmm, nem rossz ötlet...

2009. dec. 20. 18:23
 3/11 anonim válasza:
61%
Menj ki,és egyél havat!!!De ne keveset,csak begyullad a torkod tőle!!!!
2009. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem rázzon a hideg, és szédülj.

Mostanában ez a H1N1 benne van az emberek gondolataiban, nem lesz vele baj!

A hidegrázást senki soha nem tudja bizonyítani, a szédülést és fejfájást szintén nem.

De meg ne említsd, hogy H1N1, mert rögtön kiderül a sumákság, elég, ha nekik jut majd eszükbe!

2009. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A doki nem tudja a hasmenést ellenőrizni,te viszont "nézhetsz "ki tőle rosszul:)
2009. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
játsszd el hogy beteg vagy.Az orvos ír majd igazolást.
2009. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Elég,ha az orvosnak azt mondod,hogy megy a hasad már pár napja,hányingered van,és a hasad fáj.Ír vmit,amit nem váltasz ki,és ír igazolást.Jó pihenést:D
2009. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én azt mondom hogy lázas voltam ma meg tegnap és nagyon szédültem,ma meg nagyon fáj a fejem és hányingerem van:D
2009. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a hasmenés a legjobb kifogás, házidokinál. Istenem, a szép emlékek hányszor adtam ezt be nekik, csak azt kell mondani, hogy a székleted folyós, és már ki is vagy írva:D
2009. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg a dokidnak, hogy nincs kedved bemenni, szeretnél kérni 2 napra igazolást. Nincs abban semmi, megérti a dokid.

Anyukám gyerekorvos, és nem szereti, ha sunnyognak, viszont ha őszinték vele, és nem játsszák el vele havonta 5x, hogy adjon igazolást, akkor évente pár alkalom belefér nála.


Ha jó fej is akarsz lenni, vihetsz neki egy csomag kávét, biztos örül neki. Vagy csokit, szaloncukrot, mandrarint - annak meg a gyerekei. :))

2009. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!