Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki, ha néha lógok a suliból?...

Ciki, ha néha lógok a suliból? L/14

Figyelt kérdés
Mindig van igazolásom...az egyik haverom szokja írni,hogy ,,betegség miatt,, ienkor vagy annál vagyunk otthon akinél épp nincs szülő vagy elmegyünk valahova a városba..vagy néha csak ugy elmegyek orvoshoz. Amugy 3as tanuló vagyok..rendes szüleim vannak akik erről nem tudnak mert ha megtudnák akk tuti h kinyírnának. de én ezt valahogy természetesnek tartom,hogy ebben a korban lázadozunk. Ti mit gondoltok erről?
2011. máj. 26. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, szerintem.
2011. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Figyi,én is lógtam ennyi idősen,és semmi bajom se lett, itt vagyok, megvan az érettségim,és dolgozom is!
2011. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
92%

Szülőként azt mondom, hogy jujj, irgumburgum, szégyelld magad, meg hasonlóak.

Csakhogy előfordult velem is, mégis rendes ember lettem, a munkában meg soha nem csináltam hogy úgy jelentsek beteget, hogy nem is vagyok az, pedig már vagy 18 éve dolgozom... Illetve én nem rendszeresen lógtam a suliból, csak gimi harmadik osztályában, 1-2 hónapig, na akkor rengeteget hiányoztam.


Ne csinálj ebből rendszert, mert ha lebuksz, a szüleid utána lehet hogy sehová sem engednek el.

Mindjárt itt a nyár, bírd ki ezt a kis időt.

2011. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is lógtam néha (kíváncsi vagyok, van-e olyan, aki egyszer életében nem lógott?), de nem általánosban, hanem gimnáziumból. (És nem rendszeresen, csak néha, és nem 3-as tanuló voltam, hanem 5-ös...) Azért, mert nagyon erős iskola volt, és néha elegem volt a hajtásból. Igyekezz azért minél kevesebbet, és nehogy lebukj! Tényleg nem hiányzik Neked, hogy egész nyáron ezt hallgasd a szüleidtől.
2011. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Én most is lógok xdd Nem ciki , de ne vidd túlzásba!
2011. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Sztem felesleges... Én soha nem lógtam el, de nem azért, mert stréber vagyok, hanem mert azzal csak a magad ellenségévé válsz, mert lemaradsz, esetleg nem érted meg a tananyagot. Inkább beültem melegedni :D

Bár érettségi évet elég komolyan vettem és osztályelső lettem, addig én is olyan 3-as tanuló vtam...

2011. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

" mert azzal csak a magad ellenségévé válsz, mert lemaradsz, esetleg nem érted meg a tananyagot."


Na én pont így jártam abban az 1-2 hónapban.

Először csak 1-1 nap volt, utána meg már azért nem mentem, mert épp dolgozat lesz és nem készültem, ezt nem tudom, azt nem tudom, aztán mindig volt kifogás, hogy miért ne menjek.


A másik az, hogy a bizonyítványba bekerül a hiányzások száma, még az igazolt is. Ha megnézik a szülők, akkor számonkérhetik, hogy vajon miért volt ennyi, amikor te csak 3 napot voltál otthon nátha miatt télen..

2011. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen nem lógtam. Gimiben kezdtem el, de meg is lett a böjtje, mert szüleim megtudták. Az lesz majd a ciki, ha szüleid előtt lebuksz és nem mehetsz majd sehová. De persze lehet, hogy nem így büntetnek szüleid :)
2011. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

13 vagyok.és még nem lógtam:D és erre büszke vagyok.(és nem vagyok stréber se)

viszont az egyik osztálytársam..először csak havi 1-2 nap..utána már heti 2-3 végül 2 hónapig nem jött,nem tudták leosztályozni se,mert annyi volt a hiányzása,és mert kderült,hogy lógott,és most az intézetben van..jah,nem is,mert hazaszökött,aztán pécsre költözött a "barátaival",aztán megtalálták,visszavitték a javítóba,de most megint itthon van..nagyon gáz a csaj:S

2011. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kicsi belefér. erre való a fiatalság... ha nem viszed túlzásba, akkor semmi gáz nem lesz belőle.
2011. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!