Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

B6003 kérdése:

Mi a véleményetek a budapesti 11. kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskoláről?

Figyelt kérdés

Meg is válaszolom : túlértékelt , önreklámozó , diktatórikus sz@r.

De kíváncsi vagyok mások véleményére is . Hosszú ideig keresgéltem a neten , hogy kinek mi a véleménye (hátha én tévedek) , de nem találtam (szinte) semmit . Ezért döntöttem úgy , hogy magam indítok hozzászólást .



2014. ápr. 12. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én oda jártam, ezért elfogult vagyok, de azért hitelesen tudok írni róla.

Nagyon szerettem oda járni, ez köszönhető volt a jó osztályközösségnek, és a magas színvonalú oktatásnak is.

A tanárok egy része nagyon jó volt, viszont voltak borzalmasak is, ez biztos. Akinek nem voltak elég jó jegyei, azt nagyon sokat szadizták, az biztos, de aki rendesen tanult, azzal "jól bántak". (ez persze főleg a nagyobbakra vonatkozik)

Az hogy önreklámozó, az igaz, ezzel egyetértek.

Viszont nem hiszem hogy túlértékelt, tényleg nagyon jó iskola, főleg az oktatás színvonalát nézve.

Összességében én nem bántam meg hogy oda jártam (a szüleim sem bánták meg hogy ezt választották nekem).

2014. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem is túlértékelt.

Alsóban szörnyű volt. Khm Kinga néni..

Felső sokkal jobb volt.

2021. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem csak h diktatorikus szar, hanem az igazgato egy naci fszfej, gyakorlatilag szegregalva van az iskola.
febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!