Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újra felvételizéskor vissza...

Újra felvételizéskor vissza kell fizetni az eddigi tanulmányt? Mik az egyéb teendők, ha felvesznek másik egyetemre?

Figyelt kérdés

Óbudai Egyetemre járok, és át szeretnék menni az NKE-re, a szak nem ugyanaz. Jelentkeztem felvi-n, mint egy éve, tisztában vagyok vele, hogy előröl kell kezdeni, a kérdésem csak annyi lenne, hogy ez eddig elvégzett 2 félévet vissza kell fizetni? Illetve hogy működik ez pontosan? Ha felvettek, csak beiratkozom oda, és kész, vagy OE-n ki kell iratkozni? Nem vagyok teljesen tisztában a teendőkkel.

Előre is köszönöm a segítséget



2014. ápr. 14. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha átjelentkezel, természetesen ki kell jelentkezni az OE-ről, hisz akár párhuzamosan is tanulhatnál, így nem egyértelmű. Tovább megyek, ők nem is tudnak arról, hogy téged -esetlegesen- máshová is felvettek.

A visszafizetésről pedig, olvasd el a szerződést, amit aláírtál! :-)

2014. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy olyan lehetőség, hogy ledolgozod, és akkor nem kell visszafizetni
2014. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!