Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat témaválasztásához...

Szakdolgozat témaválasztásához mit kell írnom? Azért választottam, mert könnyű téma és sok hozzá a szakirodalom, de ezt mégsem írhatom le. Mit kellene?

Figyelt kérdés
Nők helyzetéről írok, történelmi és szociologiai a téma... Mit írhatnék , miért választottam ezt?
2014. ápr. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Foglald keretbe az egész dolgozatot. Építsd fel vázlatosan. Bevezetés, problémafelvetés - amiről a dolgozat szól, analízisek ha belefér, interjú és kérdőív az adott témában, kikkel csinálod és miért pont ők, szakirodalom - mit fogsz használni hozzá. Beleveheted a saját értékeidet, miért választottad ezt a szakot az egyetemen, milyen a te helyzeted a családban/társadalomban - illeszkedjen a dolgozathoz, miért fogott meg az adott téma - mit akarsz vizsgálni vele.

Fontos, hogy legyen "értelme" a dolgozatodnak.

Mintákat találsz a neten is, ebből láthatod milyen legyen a felépítése, hány oldal, formázás, hivatkozások, stb.

Csak elkezdeni nehéz ;)

2014. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már kész a szakdolgozat, csak a bevezetés/befejezéz/szakirofalmi áttekintés hiányzik :D köszi :)
2014. ápr. 15. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek írtad ki a kérdést???
2014. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ööö... met a szakdolgozat van készen , tehát a TARTALMI része. A többi nincs! A bevezetőt kérdeztem, hogy mit írjak, amit még nem irtam meg.
2014. ápr. 15. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!