Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Petőfi Sándor Gimnázium (I....

A Petőfi Sándor Gimnázium (I. ker. Attila út) mikor kapunk értesítést, hogy felvettek-e?

Figyelt kérdés
Imátkozom,hogy felvegyenek a Petőfibe. Nem vagyok jeles tanuló,páran mondják,hogy nem fognak felvenni.Mások azt mondják felfognak,a szóbeli érzésem szerint jól sikerült,a tanárok szerettek,nagyon pici protekcióm van a Petőfibe. Istenem csak vegyenek fel ezt kívánom egyedül!
2014. ápr. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Április 25-ig, vagyis jövő péntekig. Hanyadik vagy a rangsorban?

(Addig még a helyesírást azért gyakorold, imáDkozom d-vel van, mert az imád a szótő, és fel fognak (venni) külön írva, mert az igekötős ige itt nem a felfog, hanem a felvesz, közbeékelve a jövő időre utaló fog segédigét.)

Majd írd meg, hogy felvettek-e.

2014. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Na? Jó hír vagy rossz?

2014. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rossz:'(......Annyira szerettem volna idejönni de nem vettek fel:( Most a Csík Ferencbe kéne mennem ahová meg egyáltalán nem szeretnék. Van rá némi esély szerintetek,hogy felvesznek ha bemegy a szülő könyörögni az igazgatónak? Úgy tudom másoknál bevált,és most nagyon jól jönne:((((((!
2014. ápr. 18. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Nyáron még történhetnek változások a felvettek névsorában, esetleg valaki elmegy, és annak a helyére felvehetnek.
2014. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, utólag olvasom, hogy nem vettek fel, én ma írtam az írásbeli felvételit, és sajnos elég rosszul sikerült.. Én is ebbe az iskolába szeretnék tovább tanulni,ezért meg tudnád nekem mondani, hogy hány pontot értél el az írásbeli vizsgán, és hogy milyen tanuló voltál? Előre is köszönöm!
2015. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most hova mentél végül?
2015. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!