Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Apáczai milyen iskola?

Az ELTE Apáczai milyen iskola?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék átiratkozni 10. osztályba jövőre és nem tudom, hogy érdemes-e. Főleg a humán osztály érdekel.
2014. ápr. 15. 21:10
 1/7 anonim válasza:
10%
egy hülye szar sznob iskola :D oda jár a volt osztálytársam. A tanárok megbízhatatlanok.
2014. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy a tanárok megbízhatatlanok? Miket mesélt a volt osztálytársad a suliról?
2014. ápr. 15. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az ország egyik legjobb iskolája, bátran menj oda, nem járhatsz rosszul! Már ha átvesznek.
2014. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 10-es vagyok, ismerem az alattam lévő évfolyamot is.


Amiket most leírok, teljesen szubjektív tapasztalatok :)

Még anno, 8-ban úgy voltam vele, hogy milyen kúl, milyen elit gimi stb. stb.

A hónapok (most már évek) alatt, azonban egyre rosszabb lett a véleményem, tapasztaltabb lettem és hát a dolgok nem a pozitív irányba változtak. Nincs meg az egyensúly. Hiába vagyok humános, nekünk a kémiát hihetetlenül nyomják (ez alól nem kivétel a most 9-es humán osztály, ahol Villányi a tanár.. brr, emellett a második idegen nyelvet, mindez egy hatalmas kib*szás.

Közösségi élet nincs. Programok nincsenek. Tényleg.

Nem minden tanár kiszámíthatatlan... de a többség igen.

VISZONT! Hogy valami jót is mondjak, én a helyedben a Karinthyt, Berzsenyit vagy Eötvöst próbálnám meg!

Bármi kérdés van, írj csak! Szép napot! :)

2014. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az azért túlzás hogy nincsenek programok.Én is Apáczais vagyok(diákönkormányzat) és próbálkozunk az iskolaközösség kialakításában.


Különben jól gondold meg hogy idejössz-e.Egyáltalán nem elbátortalanítás amit mondok,csak legyél tisztában azzal hogy itt egy átlagos iskolához képest ezerszer komolyabban tanítanak,és minden a természettudományos tárgyakra van kihegyezve.


Én úgy kerültem ide hogy kémikus szerettem volna lenni,de pár év Villányinál és hát úgy megutáltam a kémiát.Persze idővel másnál is beláttam volna hogy nem nekem való a kémia,de villányi olyan dózisban adta az anyagot hogy inkább csak távoli ismerősök leszünk a kémiával.


Ha van türelmed,és motivációd akkor gyere,de ha kicsit törékenyebb lelki alkat vagy akkor necces.

Amit előző mondott azok az iskolák mind ugyanúgy jók.Főleg a Berzsenyit tudom ajánlani!

2014. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.:D
2014. ápr. 20. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra tényleg készülj fel, hogy ne legyen a természettudományos tárgyakból elmaradásod. Én 10 éve jártam oda, akkor bizony előfordult humánon, hogy egy diák távozását egyik természettudományos tanár kiprovokálta (mindig megbuksz, vagy elmész alapon, még most is ott tanít). Talán van abban valami, hogy humánosokon kőkeményen bevasalják a kémiát, fizikát is, ellenben én mikor anno A-s voltam, nem tapasztaltam ugyanezt humános tárgyaknál. Ugyan számon volt kérve a történelem rendesen, minden órán 2 felelő, témazáróknál esszét kellett írni rendszerint, röpdolgozatok is előfordultak, de olyan direkt szívatás azért nem volt. Irodalomból pláne nem. Vagy csak mi éreztük így? Nem tudom. :)
2014. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!