Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy ez nem az én...

Lehetséges, hogy ez nem az én bénaságom?

Figyelt kérdés
Van egy téma, amin elkezdtem dolgozni, mert valami tök mást akartam csinálni, mint eddig, de már másfél éve gyötröm. Közben sokat voltam kórházban is, meg passziváltattam a féléveim. Mindenesetre ott állok, hogy megvan nyögvenyelős 7 oldal a 25-ből. Az előző témámat nem egészen fél év alatt dolgoztam ki és nagy sikert aratott. Azt érzem most, hogy nincsenek gondolatok, nem akarok foglalkozni se nagyon az egésszel, mert nem is igazán köt le. Nem tudok írni stb. Azt gondoltam, ez a gyógyszerek miatt van, amik eltompítanak, de lehetséges, hogy ez nem a gyógyszerek vagy nem az én hibám, hanem a témaválasztással van a baj és egy új, testhezállóbb témával könnyebb lenne megint az írás?

2014. ápr. 17. 15:57
 1/2 anonim válasza:
100%
elég fontos a témaválasztás, ha olyan témáról írsz, ami nem érdekel, akkor kínszenvedés lesz az egész. sztem válassz másikat, ha még nem késő
2014. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyáltalán nem késő váltani, sőt. Csak arra voltam kíváncsi, tényleg jól érzem-e, hogy a téma nem jó és nem velem van a baj.
2014. ápr. 17. 18:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!