Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiküldték már valakinek a...

Kiküldték már valakinek a középiskolai felvételi értesítőt?

Figyelt kérdés
Mikortól kezdik el küldeni?

2014. ápr. 18. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Még csak ma kapták meg az iskolák Győrből. Van ahol feltették a végleges listát a honlapra. 25-ig kell értesíteni, de a posta késhet. Érdemes érdeklődni az iskolában.
2014. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25-ig kell postára adni, nem értesíteni.
2014. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Konkrétan a felvételről vagy az elutasításról szóló végleges írásos ÉRTESÍTÉS az, amit postáznak.
2014. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Igen. A kérdés így szól:


Kiküldték már valakinek...


Gondolom levélre kíváncsi, nem egy honlapra.

2014. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg arra, hogy felvették-e. :) Talán az ő iskolája is feltette és nem kell várnia a postást.

Egyébként csak a pontosság kedvéért írtam, mert valójában pont "értesítés" a neve. Egyébként meg nem én lovagoltam a szavakon, de mindegy. :)

2014. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Nekem még nem küldték ki egyiket sem. Eléggé ideges vagyok, most is görcs van a gyomromban, ahogyan írok róla. Valószínűleg pont 2 hellyel fogok lemaradni az elsőnek megjelölt iskoláról.... :(
2014. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az én sulim honlapján már fent van a végleges rangsor. :)
2014. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekem ma rakta fel az a suli,amit utoljara irtam be, es az ideiglenes rangsorban eleg jo helyen voltam,most meg nem vagyok benne. Ez akkor azt is jelentheti,hogy az elso helyre irt suliba felvettek? Vagy ha pl. A masodik vagy harmadik helyre irt sulimba felvettek,mar akkor nem kuldik tovabb a negyedikbe?
2014. ápr. 20. 23:09
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, ez valószínűleg azt jelenti! :)
2014. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18.tól kezdik el küldeni,25.ig kéne megérkezzen.Izgulok,mert amit 2.,3.,nak jelöltem,onnan elutasítottak,szóval csak ebben tudok reménykedni.:(
2014. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!