Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legolcsóbb egyetemistána...

Hol a legolcsóbb egyetemistának lenni? (orvosi a cél)

Figyelt kérdés

-Mennyibe kerülnek a kollégiumok?És milyen a felszereltségük?(Pest esetében csak a két nagyobb kollégium érdekelne,tudom hogy a kisebbek drágábbak)

-Úgy tudom,Pesten az intézetek,klinikák nincsenek olyan közel egymáshoz,mint pl. Szegeden.De azért meg lehetne oldani gyaloglással,vagy mindenképpen kell a BKV bérlet?


Előre is köszönöm a segítséget!


2009. dec. 22. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

hát, ahová felvesznek... vagy gondolod, mindenhová felvesznek s válogathatsz? :)

amúgy meg ha ügyes vagy, szerezhetsz ösztöndíjat, vállalhatsz diákmunkát, a közlekedést meg tudod oldani biciglivel... a legkevesebb az egészben az, hoyg ezt hogy oldod meg... a felvételi, főleg orvosira, sokkal nehezebb!

2009. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A többit nem tudom, de Szegeden elég jó.

Egyrész kapunk ingyen bérletet tömegközlekedésre. Kapunk tankönyvtámogatást minden évben (v félévben, nem tudom). Év elején 13500 forintot kaptam. És mivel első félévben nincs tanulmányi ösztöndíj, így az első félévesek között szétosztják:)

2009. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Két kolesza van az orvosinak, egy "jobb" és egy kevésbé jobb":)

Elvileg mindenkit felvesznek, aki jelentkezik koliba, csak kérdés, h melyikbe. A "jobba" minden szobához külön fürdő van elvileg, a másikban csak szintenként. Többet nem nagyon tudok, mert nem vagyok kolis. De az albérletek is olcsóbbak, mint Pesten. A koli ára az szociális helyzettől függ, azt hiszem 10ezer forint körül van. De ne vedd 100%ra:)

2009. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh te jó ég:D "kevésbé jó" és "a jobbikban" :D Hát igen ...az anatómia a nyelvtan rovására megy nálam:DD
2009. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásaitokat!Várom még a véleményeket :)
2009. dec. 27. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten nem oldható meg BKV bérlet nélkül, ez biztos.
2010. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!