Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az utolso helyre irt...

Ha az utolso helyre irt iskolamnal nem vagyok benne a vegleges rangsorba, pedig eleg jo helyen vagyok, akkor ez azt jelenti, hogy felvettek az elso helyre irt iskolamba?

Figyelt kérdés
Kerlek mondjatok,hogy igen...:D vagy ha az elsore nem,de a masodik helyre irt suliba felvettek,akkor se kuldik mar tovabb? Mert amit meg masodiknak irtam,azt a sulit meg ugy megutaltam...

2014. ápr. 20. 10:43
 1/3 reptoid ***** válasza:

Ha az utolsó egy gyenge suli, ahova amúgy 100%, hogy felvettek volna, de most nem vagy ott, akkor biztosan egy korábbira vettek fel.

Hogy ez most az első vagy a második, nem lehet egyelőre megmondani, majd ha meglesznek az ottani eredmények is.

2014. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoval ha a masodik helyre felvettek,vagy a harmadikra,akkor mar nem kuldik tovabb az azutan kovetkezo sulinak? Egyebkent az a vicces,hogy a masodik helyre irt suli szerintem gyengebb,mint amit negyediknek irtam..
2014. ápr. 20. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Ezt a "továbbküldést" persze csak logikailag kell érteni, mert egy számítógépes szoftveren belül történik a dolog, az iskolák már csak a végeredményt kapják meg.
2014. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!