Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az évvégi osztálykirándulás...

Az évvégi osztálykirándulás gimnáziumban kötelező?

Figyelt kérdés

van ez a kirándulás, hogy az osztály 2-3-4 napra júniusban elmegy együtt kirándulni, én most általánosba járok és nekünk kötelező, úgy értem hogy csak nagyon kivételes esetekben fogadnak el orvosi igazolást. gimnáziumban is kötelező lesz?

(bocsi a téma miatt, nem nagyon tudtam hova sorolni.)



2014. ápr. 20. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát ja, nálunk rablás volt. :D nem mondtam h nem. De örülök h másol demokratikusabb volt az osztálypénzes rendszer. Mondjuk mi a francért hagytam volna ki bármikor is az osztálykirándulást. Az még úgy is buli, ha mindenkivel rosszban vagy. Betegség nyilván más kérdés.
2014. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as válaszolónak teljes mértékben igaza van. Az iskola, ahova jársz semmilyen tanítási időn kívüli tevékenységre nem kötelezhet téged, márpedig az osztálykirándulás annak számít. Amúgy azért nem kötelező, mert az a pénz, amit be kell rá fizetni, a szüleid pénze, és az iskola pedig ezt a pénzt nem kötelezheti senkitől! Úgyhogy az osztálykirándulás sehol nem is volt és sehol nem is lesz kötelező, maximum ajánlott. ;) (Ja és semmilyen igazolás nem kell arról hivatalosan, hogyha valaki nem megy el az oszt.kirándulásra)
2014. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
az iskola nem kötelezhet rá, a szüleid viszont igen. szóval ilyen értelemben kötelező, mivel elég ritka, hogy a szülő megengedi a gyereknek, hogy kihagyja az osztálykirándulást.
2014. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritka??? Hát csak tájékoztatásként mondom, hogy a mi osztályunk 32fős, ebből kirándulni 27-en mentünk... Az egyik ismerősöm osztálya 28fős, ebből 12-en mentek kirándulásra. Még mindig ritka?

Egyébként a 12-es voltam.

2014. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom amúgy,csak az én iskolámban volt az,hogy aki nem ment kirándulni,azt kinézték? :)
2014. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Ja,amúgy evangélikus,egyházi suli..:)
2014. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk szóba se jött ilyen, utolsó...
2014. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#14-es azért írtam, hogy ritka mert nálunk még nem volt jellemző, hogy bárki is hiányzott volna osztálykirándulásról, csak ha pl beteg volt, de egyébként elvárták a szülők, hogy menjen a gyerek. nekem sem engedték volna meg, hogy kihagyjam.
2014. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
de akkor ezekszerint már más idők járnak :)
2014. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!