Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik év jegyeit viszem...

Melyik év jegyeit viszem felvételinél, gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Öt éves, nyelvképző gimnáziumba járok. Mely évek számítanak nekem majd felvételinél (a hozott pontokra gondolok). Ezt eddig nekem senki nem tudta kielégítően megválaszolni, és nagyon kéne tudnom :/ Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. ápr. 21. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nyelvibe mész, akkor nem 0.-al kezded? Ha igen, akkor a 8. félévit.
2014. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
2014. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon egyik helyen azt mondja hogy az utolso ketto, masik helyen pedig hogy 11-12. Most akkor melyik ? :/
2014. ápr. 21. 19:28
 4/7 reptoid ***** válasza:
Szerintem te ne tanulj tovább, felesleges rád több pénzt költeni. Ha 12 év alatt nem tanítottak meg olvasni, ezután se fognak.
2014. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom rendkivul ertelmes hozzaszolasodat. Figyelj csak: [link]

Itt, ahol "tortenelem" tantargyra ter ki a szerzo, ott 11-12. evet emliti. Erre alapoztam a hozzaszolasomat. De ha keptelen vagy kulturalt stilusban hozzaszolni, akkor tekintsd targytalannak a fentieket..

2014. ápr. 21. 20:32
 6/7 reptoid ***** válasza:

Amit te linkelsz, az csak egy példa egy átlagos felvételiző pontszámítására. Te neked ez nem teljesen helyénvaló, de a nagy többség még tizenkettedik osztályban végez.

Amit viszont én linkeltem, az a felvételi tájékoztató, ahol kerek perec a szabályok vannak leírva. Egy árva mondat nincs benne tizenegy vagy tizenkettedik osztályról.

2014. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, világos. Azért kételkedtem picit, mert eddig 1000 féle verziót mondtak nekem..
2014. ápr. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!