Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tényleg irreálisan...

Szerintetek tényleg irreálisan jelöltük meg a következő iskolákat? Szinyei, József Attila, Kölcsey, Ady? 4,5-ös átlag,67 pontos központi, elvileg sikeres szóbelik.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem:) lehet hogy megjelölhettél volna kicsit erősebb sulikat is.. ( pl. Madách ).. de a Kölcseybe kb. ilyen "szintu" tanulok jarnak szerintem.. es naggyabol a Szinyeibe is
2014. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel(bár gyanítom mindenhova.:))
2014. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Lehet, nem fogjátok elhinni, a lányomról van szó, és SEHOVÁ SEM VETTÉK FEL!!!!!!! Bőgni tudnék.
2014. ápr. 23. 20:44
 4/33 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy "elvileg sikeres szóbelik"? Lehet, hogy ott van a hiba. Benne volt az ideiglenes listában valamelyikben?

Szerintem próbáljatok mindenhová fellebbezni, ahol valami kétséged van. Talán rosszul jelöltétek meg a sorrendet, ezért nem jutott be. Viszont sok iskolában vannak tartalék helyek, és más sulikban is előfordul pótfelvételi, mert nem töltik be mindet. Érdemes próbálkozni, ne add fel!

Az általad leírt eredménynél valamivel jobbal (73 pont+ 4,8-as átlag) tavaly nem kellett szóbelizni se az egyik iskolában ezek közül. Szóval fura, de az is lehet, hogy idén ezekbe sokkal több volt a jelentkező.

2014. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A szóbelin mindent tudott, a Szinyeiben ez egy elbeszélgetés volt egy képről kellett beszélnie amin egy nő és egy lány volt, innen elutasították. A Kölcseyben angol szóbeli volt, az ünnepekről kellett beszélni, ideiglenes ranglistán 100. helyen volt. Az Adyban szintén beszélgetés volt és inkább irodalomból kérdezgették, 117. helyen állt. A Józsefbe be sem hívták szóbelire. Nem egy zseni a gyerekem, de azért hogy betegyék egy lepukkant szakiskolába, azt nagyon nem szeretném...
2014. ápr. 24. 05:50
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja igen, abban van valami, hogy iszonyat sokan jelentkeztek. Nálunk az fő szempont a nyelv, angolos és a spanyolt ill. az olaszt szerettük volna. Ezekre a tagozatokra eleve 16 gyereket vettek fel...amódosításkor további tagozatokat is megjelöltünk az adott iskolákba, hát ez se jött be. Az Adyt ugyan még nem tudjuk, de hát ott is nagyon hátul áll, azt mondják, az első 100 diák szokott csak bekerülni.
2014. ápr. 24. 05:54
 7/33 anonim ***** válasza:

Jó, de azok most viszont talán máshova mennek előletek, ezért nem fértetek be a többibe. Légyszi, írd meg, mi lett az eredmény. De továbbra is azt mondom, kitartás, jó iskolák is el tudják számítani magukat, pl. az Apáczaiban mi 2 szakot is jelöltünk, egyikre se mentünk végül, az egyiken most 2 üres helyet láttam (olasz), igaz hatosztályos. Ezt csak a példa kedvéért írtam, mert nem lepukkant suli. Érdemes figyelni és minden sulit felhívni, ahova szívesen mennétek.

Az Ady hányadik helyetek?

2014. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Őszintén együttérzek most veletek,kérdező.Ahova én jelentkeztem,oda (központi nem kell)tavaly 4.00 es átlaggal került be az utolsó ember,aki 120.volt az ideiglenesen.Én 4.5 vagyok,de csak a 140.hely az enyém..elég farba,remélem felvesznek.És nagyon meglepődtem,mikor írtad,hogy SEHOVA NEM VETTÉK FEL a lányodat.Adyba reménykedjetek.;)
2014. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az együtt érző szavakat. Az Adyt 4.- nek jelöltük. És mindenképp megírom, mi történt.:))
2014. ápr. 24. 17:22
 10/33 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok!!!

4. és 7. vagyok

2014. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!