Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tényleg irreálisan...

Szerintetek tényleg irreálisan jelöltük meg a következő iskolákat? Szinyei, József Attila, Kölcsey, Ady? 4,5-ös átlag,67 pontos központi, elvileg sikeres szóbelik.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:09
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ma szólt az osztályfőnök a lányomnak, hogy az értesítőben (amit az iskolák küldenek egymásnak) benne van hogy FELVETTÉK az Adyba!!!!!!!!!!! Azt ugyan elfelejtette megnézni hogy melyik tagozatra, de mindegy is! levelet még nem kaptunk.
2014. ápr. 28. 17:21
 22/33 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) Ez biztos nagy megkönnyebbülés...
2014. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Gratulálok.:)
2014. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért az nagyon rossz lett volna ha kilincselgetni kell...
2014. ápr. 29. 06:17
 25/33 anonim ***** válasza:
Meg fellebezhettetek volna,ha nem sikerül,akkor nem kell kilincselgetni.:)
2014. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igen csak ki tudja mit érnénk el a fellebbezéssel...Mondhatnak bármi indokot, bele se lehet kötni. Egyszerűen közlik hogy nem elég jó a tanulmányi eredménye, vagy nem elég a pontszáma vagy akármi.Nem igazán értek hozzá, hogy megy ez. Amúgy ma tudtam meg az Ady titkárságától hogy a tagozatokat módosításkor meg felesleges beírni ha eleve nem jelentkeztél. Azért ezt az ofő tudhatta volna, nem? Merthogy az ő javaslatára tettük ezt.
2014. ápr. 29. 16:46
 27/33 anonim ***** válasza:
Hát engem helyhiány miatt utasítottak el..
2014. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha az iskolával egyezteted, akkor beírhatsz új tagozatot a módosításba. Csak olyan iskolában, ahová jelentkeztél eredetileg is. Új iskolát nem lehet megjelölni, a kettő nem ugyanaz.
2014. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ezt nekem írtad?:)
2014. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem új iskolákat jelöltem meg, annyira gyp-s nem vagyok. Új tagozatokat jelöltünk meg az ofővel azokban az iskolákban ahová eredetileg jelentkeztünk. Módosításkor. Erre mondta ma a titkár hogy az iskolák sorrendjének módosításakor már felesleges volt még másik tagozatokat megjelölni, mert azokra ugy e nem szóbelizett, hiszen MÓDOSÍTÁSKOR írtuk be.És erre mondtam hogy szerintem az ofőnek ezt tudnia kellett volna, de ezt a megoldást ő javasolta.
2014. ápr. 29. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!