Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jovore a Szinyeibe fogok...

Jovore a Szinyeibe fogok jarni. Informaciokat tudnatok mondani?

Figyelt kérdés

ha valakinek nagyon sok ideje van,letudna irni nekem(nagyonXD) reszletesen, hogy az egesz suli milyen?

segitseg:

-tanulas

-osztaly

-emberek

-francia nyelv *d osztaly*



2014. ápr. 24. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanulás alapján közepes erősségű, nyilván vannak jobbak, pl. Fazekas, ami olyan mint egy versenyistálló, de összességében messze a legjobb a Szinyei, ha olyanokat is figyelembe veszünk, mint osztály, tanárok.

Az osztályok általában segítőkészek és barátságosak. Mindenhol megvan az az ember aki kilóg, de a nagy többség mindig elégedett és tényleg életre szóló barátságokat köthet az ember (ezt persze csak az öregdiákok mondják, én csak idén végzek). A tanárok megértőek, nem hajtanak túl, de számon kérik azt, amit leadtak. Biológiából pl. messze elverjük a Fazekasosokat OKTV-n és Kémiából is. Az egyetlen amiből jobbak nálunk az a matematika és fizika.


Remélem segítettem, sikeres tanulmányokat!

2014. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom....a biosz-kemia szakon vagy?:)
2014. ápr. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!