Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Burgmanokról tudtok...

Suzuki Burgmanokról tudtok információkat mondani? Hány köbcentis van nektek? MENNYIT ESZNEK? Megbízhatóság? Szervízelés, meghibásodási tapasztalatok? Autó helyett használnám, hogy spóroljak!

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

tesómnak volt egy 400-as.

Fogyasztása 3-4liter közt volt.Nagyon tud menni.Autópályán odébrakja a szél mert van bibe belekapaszkodnia.

A plexinek köszönhetően csak a bukó tetejét éri a szél.Kényelmes rajta hosszútávon is az utazás,kényelmes az utas számára is,elég jó kis csomagtere van.

Ha rendesen karbantartod akkor nem nagyon van rajta hiba(szíjat időben cserélni,mint az olajokat,meg a görgőket)Amit érdemes hozzá venni és eltenni az egy indítókábel ha az aksi megadná magát és tankolni kell bele.És a világítása nagyon jó sötétben.

Ami nem jó benne hogy nem váltós.kanyarban nem tudod versenyszerűen dönteni mert akkor a dekli karcolódik(Mz-vel jobban betudok dőlni)

Úgy nagyjából ennyi.Én bátran merem ajánlani ha ez megfogott téged.

2013. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A főnököm jár olyan motorral, napi 100 km kb, sosem késett el még vele, 3 liter körül eszik, nekem kisebb motorom van, egyszer kipróbáltam, nagyon megy. Automata váltós, mint egy kis robogó, viszont vezetni meg olyan érzés, mint egy rendes nagy motort. 400 köbcentis, rengeteg km van már benne, használtan vette, már bőven 100000 felett jár.
2013. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!